Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 3 października 2014, 19:03

Premiera Forza Horizon 2 na konsole Xbox One i Xbox 360

Aplikacja Forza Hub dostępna w Sklepie Xbox One.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zwykli kierowcy trzymają się dróg. Kierowcy wyścigowi jeżdżą własnymi trasami. Nie bój się pobrudzić opon w ogromnym otwartym świecie, w którym Ty zadecydujesz, dokąd chcesz jechać. Ciesz się ponad 200 najlepszymi na świecie modelami szczegółowo zaprojektowanych samochodów i razem z przyjaciółmi odwiedzaj egzotyczne miejsca. W Forza Horizon 2 możesz brać udział w wyścigach wraz ze znajomymi z całego świata. Łącz się z przyjaciółmi, aby wspólnie przeżywać szybkość, podziwiać styl i niczym nieograniczoną jazdę. Poznaj piękne i egzotyczne kurorty południowej Europy zza kierownicy najwspanialszych supersamochodów, wszystko stworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. Niezapomniane doznania, zmieniający się cykl dnia i nocy, a także nieprzewidywalna pogoda sprawiają, iż gra staje się niezwykle rzeczywista. Festiwal Horizon zaprasza do przyłączenia się do świata samochodów, muzyki, wolności i zabaw. Przygotuj się na podróż życia!

Gra Forza Horizon 2 jest dostępna wyłącznie na konsole Xbox. Wersja na konsolę Xbox One oferowana jest w orientacyjnej cenie detalicznej 239 zł, a na Xbox 360 w cenie 189 zł.

Wraz z premierą gry udostępniona została aplikacja Forza Hub dla konsoli Xbox One. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Xbox One. Po zainstalowaniu jej na konsoli można od razu uzyskać dostęp do niezliczonych newsów, ogłoszeń dla społeczności oraz nagród Forza, jak również śledzić swoje postępy w grach.

Witaj w Forza Hub

Po zalogowaniu się do aplikacji Forza Hub konsola wyświetli ekran startowy, zawierający najnowsze informacje ze świata Forza – od nowych wyzwań i konkursów, po szczegóły najnowszych dodatków do gier i wiele więcej. Poza newsami, ekran startowy poinformuje również, czy oczekują nowe nagrody Forza, które można odebrać korzystając z aplikacji.

Moja Forza

Sekcja Moja Forza (My Forza) w serwisie Forza Hub pozwala śledzić nagrody oferowane we wszystkich tytułach z serii Forza. W zakładce My Forza można sprawdzić swój aktualny bilans punktów Forza Score oraz poziom kierowcy Forza Tier Level, zawierający szczegółowe informacje o randze w grach Forza, postęp w odblokowaniu kolejnych osiągnięć w grach Forza, jak również szczegółowego informacje o Nagrodach Forza, które można odebrać. Jeżeli w danym miesiącu odebrano już nagrodę, system poinformuje, kiedy będzie można odebrać następną.

Jeżeli natomiast szukamy wskazówek jak pomnożyć swoje punkty Forza Score i podnieść rangę Forza Tier Level (a tym samym zdobyć bardziej atrakcyjne nagrody Forza Rewards), nie trzeba szukać więcej. Jednym kliknięciem uzyskamy dostęp do porad, jak najszybciej zdobyć dodatkowe punkty w dowolnej, jak i wszystkich grach z serii Forza. Co więcej, można też porównać swoje osiągnięcia ze znajomymi, korzystając z opcji Friend Compare dostępnej na stronie My Forza.

Newsy i wydarzenia

Forza Hub jest również najlepszym źródłem dostępu do zawartości dodatkowej, stworzonej przez zespół Forza Community Team, jak cotygodniowe sekcje Heavy Metal Affiction i Rear View Mirror lub przegląd najciekawszych informacji ze świata Forza w magazynie Week in Review. Dzięki Forza Hub gracze mają stały dostęp do świata Forza na konsoli Xbox One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Forza Horizon 2

Forza Horizon 2