Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 października 2014, 18:30

autor: Maciej Jałowiec

Sprawdź zwycięskie prace w konkursie MSI z laptopem GS60

Konkurs MSI z laptopem GS60 właśnie dobiegł końca. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz zwycięskimi pracami!

Sprawdź zwycięskie prace w konkursie MSI z laptopem GS60 - ilustracja #1

Konkurs MSI z laptopem GS60 dobiegł końca! Serdecznie dziękujemy Wam za udział w zabawie. Jednocześnie zapraszamy do sprawdzenia listy laureatów na specjalnej, dedykowanej stronie konkursowej. Zadaniem uczestników było odpowiedzenie na pytanie „Dlaczego notebook MSI GS60 Ghost jest zabójczo dobry?”. Przyjmowaliśmy prace w 3 kategoriach: graficzne, wideo oraz tekstowe. Główną nagrodą w konkursie był gamingowy laptop MSI GX70, . Dodatkowo rozdaliśmy dwa zestawy MSI dla pozostałych uczestników stojących na podium, które składały się z plecaka i myszki oraz myszki i podkładki. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Wszystkie prace graficzne, tekstowe i wideo możecie znaleźć w wątku dyskusyjnym na forum, poświęconemu konkursowi MSI GS60.

Poniżej podajemy listę laureatów konkursu:

I miejsce – kaacpeer

II miejsce – darthpiterus

III miejsce - Antemos

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział w konkursie i ponownie gratulujemy laureatom. Zapraszamy Was do uczestnictwa w kolejnych konkursach na GRYOnline.pl!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.