Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2013, 11:25

autor: Sarge

Premiera DLC Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Zdrada

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Zdrada to drugi z trzech zapowiedzianych dodatków DLC, składających się na alternatywną kampanię fabularną w Assassin's Creed III. Dzisiaj rozszerzenie pojawiło się na PC i Xboksie 360, a jutro dostępne będzie również na PlayStation 3.

Dzisiaj w usługach Xbox Live oraz Uplay zadebiutuje Tyrania Króla Waszyngtona – Zdrada, czyli drugi z trzech dodatków DLC składających się na alternatywną kampanię fabularną w grze Assassin’s Creed III. Jutro rozszerzenie pojawi się również w ofercie europejskiego PlayStation Network.

Posiadacze Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 800 punktów Microsoftu, podczas gdy użytkownicy usługi Uplay na PC prawdopodobnie zapłacą 39,90 złotych. Zbliżona cena będzie obowiązywać także na PlayStation Network. Gracze mogą zakupić również Przepustkę Sezonową (w cenie 79,90 złotych lub 2400 punktów Microsoftu). Gwarantuje ona dostęp do trylogii Tyrania Króla Waszyngtona oraz dwóch kolejnych dodatków DLC.

Tyrania Króla Waszyngtona to seria trzech dodatków DLC wprowadzających alternatywną kampanię do gry Assassin’s Creed III. Pierwsze z rozszerzeń o podtytule Hańba zadebiutowało w lutym. Ostatnia część, Odkupienie, zostanie udostępniona 23 kwietnia w usługach Xbox Live oraz Uplay i dzień później na łamach europejskiego PlayStation Network. Oprócz dodatkowej historii, wszystkie trzy DLC wprowadzają nowe umiejętności dla głównego bohatera.