Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2013, 14:00

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Premiera Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba to pierwszy z trzech zapowiedzianych dodatków DLC, składających się na alternatywną kampanię fabularną w Assassin's Creed III. Rozszerzenie pojawiło się dziś na PC i Xboksie 360, a jutro dostępne będzie również na PlayStation 3.

Ratonhnhaké:ton jeszcze nigdy nie był aż tak... indiański - Premiera Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba - wiadomość - 2013-02-19
Ratonhnhaké:ton jeszcze nigdy nie był aż tak... indiański

Dziś debiutuje Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba na PC i Xboksie 360 (użytkownicy PlayStation 3 otrzymają swoją wersję po jutrzejszej aktualizacji PSN). Pierwsza część alternatywnej historii wojny o niepodległość USA opowiada o tym, jak nadmiar władzy przeobraził Jerzego Waszyngtona z wyzwoliciela narodu w bezwzględnego despotę. Z tej okazji studio Ubisoft Montreal przygotowało specjalny zwiastun dodatku:

Hańbę można kupić za 800 Punktów Microsoftu (wersja na X360) lub 39,90 zł (PC). Podobne ceny mają obowiązywać na pozostałe dwa dodatki z serii Tyrania Króla Waszyngtona. Zdrada pojawi się 19 marca na PC i X360, a dzień później na PS3. Ostatnia część, Odkupienie, udostępniona zostanie odpowiednio 23 i 24 kwietnia.

Zakup przepustki Season Pass (w cenie 2400 PM lub 119,90 zł), gwarantuje dostęp do całej trylogii Tyrania Króla Waszyngtona oraz dwóch kolejnych dodatków do Assassin’s Creed III.

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona to nie tylko dodatkowa mini kampania, ale również nowe umiejętności dla głównego bohatera. W walce z tyranem Connor (a właściwie Ratonhnhaké:ton) zakłada iście indiańskie wdzianko i posługuje się niezwykłymi zdolnościami, takimi jak zwiększająca siłę moc niedźwiedzia, poprawiającą zwinność moc orła, dająca kamuflaż moc wilka, czy możliwość przywołania na pomoc stada wilków.