Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2018, 12:20

Premiera Battlefleet Gothic: Armada 2 przesunięta na 2019 rok

Focus Home Interactive, wydawca gry Battlefleet Gothic: Armada 2, ogłosił właśnie, że premierę tytułu przesunięto na styczeń 2019 roku. Produkcja, która początkowo miała trafić do sprzedaży we wrześniu tego roku, zostanie dzięki temu wzbogacona o tryb kooperacyjny dostępny w trzech fabularnych kampaniach.

No Titanic to nie jest. - Premiera Battlefleet Gothic: Armada 2 przesunięta na 2019 rok - wiadomość - 2018-09-02
No Titanic to nie jest.

Focus Home Interactive ogłosiło, że planowana pierwotnie na wrzesień 2018 roku premiera gry Battlefleet Gothic: Armada 2 została przesunięta na styczeń 2019 roku. Powodem odłożenia w czasie debiutu tytułu jest naturalnie chęć dopracowania produkcji przez twórców. Ci deklarują, że wykorzystają dodatkowy czas również do zaimplementowania trybu kooperacyjnego. Ten ma być dostępny we wszystkich trzech kampaniach fabularnych, które znajdą się w grze.

Gracze, którzy zdecydują się zamówić Battlefleet Gothic: Armada 2 w pre-orderze, otrzymają możliwość przetestowania owego trybu kooperacyjnego podczas dwóch tur zamkniętych beta-testów. Twórcy obiecują, że w niedługim czasie ujawnią więcej szczegółów na temat zawartości zamówień przedpremierowych oraz konkretnych dat testów.

Przy okazji upublicznienia informacji o przełożonej dacie premiery nadchodzącej produkcji twórcy udostępnili nowy zwiastun gry. W krótkim filmie jedna z postaci opowiada o poszczególnych frakcjach, które gracz napotka na swojej drodze. Battlefleet Gothic: Armada 2 jest sequelem produkcji z 2016 roku. W drugiej części kosmicznego RTS-a gracze otrzymają trzy rozbudowane kampanie fabularne oraz dwanaście frakcji do wyboru. Tytuł trafi na PC w styczniu 2019 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Battlefleet Gothic: Armada 2