Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2011, 11:40

autor: Sarge

Prawie 40 kanałów telewizyjnych na Xbox Live w te święta. Żaden nie trafi do Polski

Na blogu Majora Nelsona pojawiła się lista prawie 40 programów telewizyjnych, które w tegoroczne święta będzie można oglądac przez Xbox Live. Niestety, z funkcjonalności na razie nie skorzystają polscy gracze.

Larry Hryb (przedstawiciel firmy Microsoft zajmujący się kontaktami ze społecznością) przedstawił listę niemal 40 dostawców telewizyjnych, którzy w najbliższych miesiącach wprowadzą możliwość oglądania wybranych kanałów przez Xbox Live. Niestety, oferta nie jest przeznaczona dla Polaków.

Pracownik amerykańskiego giganta, znany też jako Major Nelson, zapowiedział aktywowanie takiej funkcjonalności w tegorocznym okresie świątecznym. Dokładna data nie jest znana, ale przedsięwzięcie z pewnością wystartuje jeszcze w tym roku.

Wśród potwierdzonych dostawców znajdziemy m.in. Canal+, ESPN, HBO GO, Syfy, czy Telefonicę. Oczywiście dostępność poszczególnych programów będzie zależna od miejsca zamieszkania, a największy wybór otrzymają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Niestety, na liście zabrakło jakiejkolwiek propozycji dla Polski, więc na razie musimy obejść się smakiem.

W tym roku interaktywna telewizja przez Xbox Live stanie się dostępna w ponad 20 krajach. Niektóre kanały wymagać będą posiadania „złotego” konta, a całość zostanie w pełni zintegrowana z kontrolerem Kinect, co zresztą możecie zobaczyć na powyższym filmie. Pełną listę potwierdzonych dostawców znajdziecie pod poniższym linkiem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.