Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2011, 11:40

autor: Sarge

Prawie 40 kanałów telewizyjnych na Xbox Live w te święta. Żaden nie trafi do Polski

Na blogu Majora Nelsona pojawiła się lista prawie 40 programów telewizyjnych, które w tegoroczne święta będzie można oglądac przez Xbox Live. Niestety, z funkcjonalności na razie nie skorzystają polscy gracze.

Larry Hryb (przedstawiciel firmy Microsoft zajmujący się kontaktami ze społecznością) przedstawił listę niemal 40 dostawców telewizyjnych, którzy w najbliższych miesiącach wprowadzą możliwość oglądania wybranych kanałów przez Xbox Live. Niestety, oferta nie jest przeznaczona dla Polaków.

Pracownik amerykańskiego giganta, znany też jako Major Nelson, zapowiedział aktywowanie takiej funkcjonalności w tegorocznym okresie świątecznym. Dokładna data nie jest znana, ale przedsięwzięcie z pewnością wystartuje jeszcze w tym roku.

Wśród potwierdzonych dostawców znajdziemy m.in. Canal+, ESPN, HBO GO, Syfy, czy Telefonicę. Oczywiście dostępność poszczególnych programów będzie zależna od miejsca zamieszkania, a największy wybór otrzymają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Niestety, na liście zabrakło jakiejkolwiek propozycji dla Polski, więc na razie musimy obejść się smakiem.

W tym roku interaktywna telewizja przez Xbox Live stanie się dostępna w ponad 20 krajach. Niektóre kanały wymagać będą posiadania „złotego” konta, a całość zostanie w pełni zintegrowana z kontrolerem Kinect, co zresztą możecie zobaczyć na powyższym filmie. Pełną listę potwierdzonych dostawców znajdziecie pod poniższym linkiem.