Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lutego 2020, 13:50

autor: AlexB

Praca - dołącz do ekipy kanału TvFilmy na YouTube

TvFilmy rekrutuje. Jeśli lubisz filmy oraz seriale i masz coś do powiedzenia na ich temat, to masz szansę zostać częścią najmłodszego dziecka naszego działu wideo i współpracować z Gambrinusem czy Elessarem.

Jak się zapewne orientujecie, rok temu nasz dział wideo, tvgry.pl, wystartował z nowym projektem – TvFilmy. Jest to prężnie rozwijający się kanał w serwisie YouTube, na którym doskonale znani Wam prowadzący, tacy jak Gambrinus czy Elessar, poruszają interesujące kwestie ze świata seriali i szeroko pojętej kinematografii. Marzyliście kiedyś, by do nich dołączyć? Jeśli tak, to macie ku temu okazję. TvFilmy szuka bowiem nowych współpracowników.

Elessar i TvFilmy zapraszają. - Praca - dołącz do ekipy kanału TvFilmy na YouTube - wiadomość - 2020-02-20
Elessar i TvFilmy zapraszają.

Aby móc myśleć o pracy w TvFilmy, musisz posiadać posiadać kilka cech i zdolności. Oto one:

 1. Zamiłowanie do filmów i seriali oraz zainteresowanie ciekawostkami z nimi związanymi.
 2. Umiejętność sprawnego, płynnego i wyraźnego wypowiadania się przed kamerą.
 3. Umiejętność napisania scenariusza od początku do końca, a także nagrania, zmontowania i dostarczenia odcinka w gotowej formie.
 4. Pomysłowość w wymyślaniu własnych tematów, jak i gotowość do zrealizowania filmu na temat zlecony przez zwierzchników.
 5. Samodzielność, lecz jednocześnie umiejętność współpracy z zespołem.
 6. Komunikatywność i osiągalność.
 7. Terminowość!
 8. Gotowość do przygotowania minimum jednego materiału w miesiącu (jeśli masz czas na więcej – wszystko jest do dogadania).
 9. Chęć pracy zdalnej na umowę o dzieło.

Co oferujemy w zamian, prócz sympatycznej atmosfery oraz możliwości rozwoju i wkładu w budowę marki TvFilmy? Podstawowa stawka za każdy materiał wynosi 170 złotych brutto. Jednak jeżeli umówiony film wymaga większego nakładu pracy, czasu czy w jakikolwiek sposób generuje dodatkowe koszty, stawka ustalana jest indywidualnie. Ponadto od czasu do czasu zdarzą się jakieś większe projekty (jak na przykład Czego westerny nie mówią o broni palnej? czy Jak zrobić dobrego Wiedźmina bez budżetu?), za które wynagrodzenie również jest większe – od 400 do 700 złotych brutto. Ponadto jeśli nabierzecie doświadczenia, wówczas możecie liczyć na pakiety Luxmed i Multisport oraz inne premie i bonusy.

Jeśli akceptujecie powyższe warunki i w Waszej opinii spełniacie wszystkie wymagania, wówczas możecie zacząć przygotowywać swoje zgłoszenie. Listę elementów, które muszą się w nim znaleźć, znajdziecie poniżej. Całość należy wysłać na adres [email protected]

 1. Aktualne CV ze zdjęciem.
 2. Materiał wideo na dowolny temat związany z filmami lub serialami, ale zrobiony w takim stylu, by wpasowywał się w treści publikowane na TvFilmy;
 3. Napisz w mailu coś o sobie – niech to jednak nie będzie typowy list motywacyjny, a po prostu kilka informacji na temat tego, co lubisz, czym się interesujesz i w czym czujesz się najlepiej.
 4. Jeśli tworzysz już coś na YouTube – dołącz link do swojego kanału (pozycja nieobowiązkowa!).
 5. Do zgłoszenia dołącz poniższą klauzulę o przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) w związku z zamiarem pozyskania Pani/Pana danych osobowych dla celów rekrutacji niniejszym informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRY-OnLine S.A., z siedzibą w Krakowie przy al. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków.

2) Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-mail [email protected]

3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzonej aktualnie rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Administratora w okresie następnych 12 miesięcy. W przypadku gdyby w wyniku prowadzonych w tym okresie rekrutacji Pani/Pana kandydatura nie została zaakceptowana i nie doszło do zawarcia stosownej umowy, Państwa dane zostaną usunięte.

4) Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie Artykułu 6 ust.1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – tzn. przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody

5) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą również operatorzy pocztowi w przypadku kierowania do Państwa pisemnej korespondencji dotyczącej prowadzonej rekrutacji.

6) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

7) Posiada Pani/Pan nieograniczone prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania. Posiada również Pani/Pan prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) W razie gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych, ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

9) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest konsekwencją wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych i nie jest wymogiem ustawowym ani umownym a zatem nie występują po Pani/Pana stronie ewentualne konsekwencje niepodania danych, za wyjątkiem rezygnacji z/braku możliwości udziału w procesie.

10) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Jeśli zostaniesz przyjęty, wówczas Twój film rekrutacyjny zostanie odpowiednio dopracowany i opublikowany na kanale TvFilmy, bądź otrzymasz nowy temat, który będziesz musiał zrealizować. W początkowym okresie poznasz schemat pracy zespołu oraz system rozliczeń. Ponadto przez pierwsze 2-3 materiały będziesz otrzymywał uwagi na każdym etapie prac nad filmem – począwszy od scenariusza, a na montażu skończywszy. Później staniesz się całkowicie samodzielny i Twoje produkcje będą oceniane dopiero po ich sfinalizowaniu.

Jeśli jesteście ciekawi pozostałych szczegółów oferty współpracy z TvFilmy, rzućcie okiem na tę stronę. Serdecznie zachęcamy Was do aplikowania i oby do rychłego zobaczenia!

 1. TvFilmy w serwisie YouTube
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.