Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2014, 11:10

Poznaliśmy zawartość i ceny zestawów startowych polskiego Xboksa One

Za pośrednictwem serwisu Xbox.com Microsoft ujawnił dzisiaj zawartość dwóch zestawów startowych Xboksa One, które zadebiutują w Polsce 5 września. Ich ceny to 1899 oraz 2199 złotych.

Do tej pory znaliśmy wyłącznie datę polskiej premiery Xboksa One. Teraz jednak serwis Xbox.com odkrył przed nami szczegóły dotyczące zestawów startowych oraz ujawnił ich ceny.

Polska to jeden z ponad dwudziestu krajów, w których Xbox One zadebiutuje we wrześniu. - Poznaliśmy zawartość i ceny zestawów startowych polskiego Xboksa One - wiadomość - 2014-07-03
Polska to jeden z ponad dwudziestu krajów, w których Xbox One zadebiutuje we wrześniu.

Najnowsza konsola Microsoftu, która na nasze półki sklepowe trafi 5 września, będzie dostępna w dwóch zestawach, kosztujących odpowiednio 1899 i 2199 złotych. W obu wersjach dostaniemy samego Xboksa One, zasilacz, kabel HDMI, słuchawki wraz z mikrofonem, dwutygodniowy dostęp do konta na Xbox Live Gold oraz kartę umożliwiającą pobranie gry FIFA 15 w momencie jej premiery (czyli 26 września). Oprócz tego wybierając tańszą opcję otrzymamy:

  1. tradycyjny bezprzewodowy kontroler
  2. kartę umożliwiającą pobranie gry Forza Motorsport 5.

Zestaw za 2199 złotych jest naturalnie nieco bogatszy i zawiera:

  1. kontroler z limitowanej edycji Day One
  2. osiągnięcie Day One
  3. czujnik ruchu Kinect
  4. naklejkę Xbox
  5. kartę umożliwiającą pobranie gry Dance Central: Spotlight.
FIFA 15 będzie dostępna do pobrania w obu zestawach. - Poznaliśmy zawartość i ceny zestawów startowych polskiego Xboksa One - wiadomość - 2014-07-03
FIFA 15 będzie dostępna do pobrania w obu zestawach.

Oczywiście ceny w sklepach mogą się różnić, jednak ci, którzy planują zakup najnowszej konsoli Microsoftu już wiedzą, jaką kwotę trzeba sobie odłożyć do skarbonki.

  1. Oficjalna strona konsoli Xbox One
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.