Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2019, 13:24

autor: Froozyy

Poznaliśmy datę premiery Telling Lies - przygodówki twórcy Her Story

W sieci ukazał się krótki zwiastun informujący o dacie premiery Telling Lies na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych. W nową produkcję twórcy Her Story zagramy już w przyszłym tygodniu.

W nową produkcję twórcy Her Story zagramy już za tydzień. - Poznaliśmy datę premiery Telling Lies - przygodówki twórcy Her Story - wiadomość - 2019-08-18
W nową produkcję twórcy Her Story zagramy już za tydzień.

Sam Barlow wraz z wydawcą Annapurna Interactive ogłosił właśnie, że zapowiedziana w marcu nietypowa przygodówka Telling Lies będzie miała swoją premierę na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemem iOS 23 sierpnia tego roku. Produkcja utrzyma klimat znany z poprzedniego tytułu autora – Her Story – jednak przedstawi zupełnie inną historię.

Telling Lies postawi graczy w sytuacji anonimowej osoby, która otrzymała dostęp do skradzionej bazy danych NSA (Amerykańska Wewnętrzna Agencja Wywiadowcza) pełnej materiałów filmowych. Zawiera ona ponad dwuletnie nagrania wideo z życia czterech osób i to od nas zależy, w jaki sposób odkryjemy ich historię oraz prawdę o tym, co się wydarzyło. Podobnie jak w Her Story produkcja postawi na nieliniową narrację oraz nieszablonowe podejście do przedstawiania wydarzeń.

W Telling Lies zobaczymy aktorów znanych z większych ekranów. W czwórkę głównych bohaterów wcielą się Logan Marshall-Green (wystąpił w takich filmach jak Diabeł, Prometeusz), Alexandra Shipp (Deadpool 2, X-Men: Apokalipsa), Kerry Bishe (Hoży doktorzy, Narcos) i Angela Sarafyan (Westworld).