Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2017, 20:54

autor: Ender

Poznaj kolejnych bohaterów kampanii w Call of Duty: WWII

Producenci Call of Duty: WWII przedstawili kojne dwa filmy portretujące bohaterów kampanii fabularnej gry. Tym razem poznamy agentkę francuskiego ruchu oporu oraz brytyjskiego oficera, z którymi wspólnie będziemy próbowali zinfiltrować niemiecki garnizon.

Activision oraz studio Sledgehammer Games opublikowały wczoraj cztery nowe zwiastuny Call of Duty: WWII, które przedstawiały fanom bohaterów kampanii fabularnej. Dzięki udostępnionym dziś filmom lepiej poznamy dwie kolejne postacie odgrywające istotną rolę w grze. Tym razem jest to brytyjski major Arthur Crowley oraz członkini francuskiego ruchu oporu o kryptonimie Rousseau. Obecność tej dwójki daje nam też lepszy obraz czekających na nas atrakcji. Wygląda na to, że w pewnym momencie będziemy uczestniczyć w szpiegowskiej infiltracji niemieckiego garnizonu.

Poznaj kolejnych bohaterów kampanii w Call of Duty: WWII - ilustracja #1

Agentka Rousseau

Dziewiętnastoletnia dziewczyna i agentka francuskiego ruchu oporu o kryptonimie Rousseau, która podczas okupacji straciła rodziców, męża oraz małego syna. Jej nienawiść do Niemców oraz bojowe doświadczenie czynią z niej wyjątkowo przydatnego sprzymierzeńca.

Major Arthur Crowley

Arthur Crowley należy do struktur Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego, którego misją jest organizowanie ataków na terytorium wroga. Jest on mistrzem sabotażu i współpracuje blisko z siłami francuskiego ruchu oporu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Call of Duty: WWII – kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w Call of Duty: WWII – jest bardzo dobrze!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII