Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2011, 12:10

autor: Sarge

Powstanie gra w hołdzie dla rockowego zespołu Grateful Dead

W sieci pojawił się zwiastun gry Grateful Dead Game: The Epic Tour. Będzie to produkcja stworzona w hołdzie dla rockowego zespołu Grateful Dead, o której jeszcze niewiele wiadomo.

Wygląda na to, że w przyszłym roku doczekamy się premiery gry stworzonej w hołdzie dla Grateful Dead – rockowej grupy muzycznej założonej w 1965 roku. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji Grateful Dead Game: The Epic Tour.

W tej chwili nie znamy na jej temat zbyt wielu szczegółów. Z informacji udostępnionej na oficjalnej stronie możemy wyczytać, że gra zabierze nas na najbardziej znane trasy koncertowe Grateful Dead. Na wspomnianym portalu sami możemy zdecydować (konieczna jest rejestracja), które koncerty znajdą się w pełnej wersji. Pierwszych dziesięć propozycji z największą liczbą głosów na dzień 31 stycznia 2012 roku trafi do końcowego produktu.

W produkcji wcielimy się w Tańczące Niedźwiedzie stworzone swego czasu na potrzeby okładki jednego z albumów zespołu. Trudno jednak powiedzieć, co tak naprawdę będziemy robić, bo udostępniony zwiastun nie daje konkretnych wskazówek.

W tej chwili nie jest nawet pewne, na jaką platformą ukaże się omawiany tytuł. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie to gra przeglądarkowa. Grateful Dead Game: The Epic Tour będzie mieć swoją oficjalną premierę w przyszłym roku.