Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 października 2006, 18:13

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Martin Mystere: Operation Dorian Gray

Profesor Martin Mystere – detektyw współpracujący z nowojorską policją, szczególnie przy sprawach dotyczących niecodziennych, by nie rzec paranormalnych zjawisk - zaprasza Cię do udziału w sympatycznej, aczkolwiek jak najbardziej kryminalnej przygodzie. Spostrzegawcze oko, analityczny umysł, nos prawdziwego tropiciela i odrobina wiary w siły nadprzyrodzone są mile widziane.

„Profesor Martin Mystere – detektyw współpracujący z nowojorską policją, szczególnie przy sprawach dotyczących niecodziennych, by nie rzec paranormalnych zjawisk - zaprasza Cię do udziału w sympatycznej, aczkolwiek jak najbardziej kryminalnej przygodzie. Spostrzegawcze oko, analityczny umysł, nos prawdziwego tropiciela i odrobina wiary w siły nadprzyrodzone są mile widziane.[...]

Gotów powęszyć tu i owdzie, przepytać tego i owego, podsłuchać to i tamto? Postraszyć w charakterze ducha, wcielić się w seksowną żonę Martina a także w zapijaczonego trampa? Gotów? To powodzenia.” - „kassiopestka”

Martin Mystere: Operation Dorian Gray - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Martin Mystere: Operation Dorian Gray w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.