Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 października 2010, 15:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Halo: Reach

„Poradnik ten zawiera szczegółowy opis przejścia głównej kampanii, wzbogacony setkami zdjęć oraz licznymi poradami. Grając z niniejszym tekstem nic Cię nie zaskoczy, co jest szczególnie ważne na wyższych poziomach trudności. Wraz z nim odnajdziesz wszystkie ukryte przedmioty, których część dostępna jest wyłącznie na legendarnym poziomie trudności. Aby lokalizacja wspomnianych obiektów była łatwiejsza i przyjemniejsza, dołączyłem garstkę pomocnych filmików.”

„Poradnik ten zawiera szczegółowy opis przejścia głównej kampanii, wzbogacony setkami zdjęć oraz licznymi poradami. Grając z niniejszym tekstem nic Cię nie zaskoczy, co jest szczególnie ważne na wyższych poziomach trudności. Wraz z nim odnajdziesz wszystkie ukryte przedmioty, których część dostępna jest wyłącznie na legendarnym poziomie trudności. Aby lokalizacja wspomnianych obiektów była łatwiejsza i przyjemniejsza, dołączyłem garstkę pomocnych filmików.” - „Crash”

Halo: Reach

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Halo: Reach w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.