Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 listopada 2010, 13:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Arcania: Gothic 4 Atlas Świata

"Atlas świata jest uzupełnieniem do głównego poradnika do gry Arcania: Gothic 4, stanowiąc bogaty zbiór wiedzy na temat tej produkcji i pomagający w poznaniu rządzących rozgrywką zależności."

Niniejszy atlas świata jest uzupełnieniem do głównego poradnika do gry Arcania: Gothic 4, stanowiąc bogaty zbiór wiedzy na temat tej produkcji i pomagający w poznaniu rządzących rozgrywką zależności. Całość podzielona została na cztery zasadnicze rozdziały:

Pierwszy rozdział skupia się na omówieniu różnic pomiędzy trzema zasadniczymi klasami postaci, podpowiadając, na którą z nich warto się zdecydować. W rozdziale tym znajduje się także lista wszystkich dostępnych zdolności, wraz z podpowiedziami, które z nich są najbardziej przydatne dla każdej z klas.

Drugi rozdział atlasu zawiera przede wszystkim mapę świata oraz omówienie jej wszystkich głównych obszarów. W rozdziale tym poruszone zostały także tematy napotykanych przeciwników oraz handlarzy (pełna lista oraz mapki pomagające w ich odnalezieniu). Dodatkowo dostępne są różnorakie zestawienia, między innymi eliksirów, mikstur, run i magicznych zwojów.

Trzeci rozdział jest bez dwóch zdań najbardziej obszerny, koncentrując się w całości na temacie wytwarzania przedmiotów, czyli na tzw. craftingu. W rozdziale tym znajdują się szczegółowe informacje na temat odnajdywania planów, receptur oraz potrzebnych składników. Ponadto wyszczególnione są wszystkie możliwe do stworzenia obiekty (z ich właściwościami). W odnajdywaniu planów i receptur pomagają zawarte w tym rozdziale szczegółowe mapki.

Ostatni czwarty rozdział to pełne zestawienie dostępnych osiągnięć oraz omówienie sposobów ich pozyskiwania. - „Stranger”

Poradnik do gry Arcania: Gothic 4

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine.