Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 czerwca 2010, 15:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Alpha Protocol

"Nieoficjalny poradnik do gry Alpha Protocol zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich pięciu operacji składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W opisie uwzględnione zostały wszystkie różnice wynikające z podejmowanych decyzji, co w wielu przypadkach może mieć znaczący wpływ na dalszy przebieg gry. Końcowa część poradnika szczegółowo omawia trzy główne zakończenia oraz podpowiada w jaki sposób można do nich dotrzeć."

„Nieoficjalny poradnik do gry Alpha Protocol zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich pięciu operacji składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W opisie uwzględnione zostały wszystkie różnice wynikające z podejmowanych decyzji, co w wielu przypadkach może mieć znaczący wpływ na dalszy przebieg gry. Końcowa część poradnika szczegółowo omawia trzy główne zakończenia oraz podpowiada w jaki sposób można do nich dotrzeć." - „Stranger”

Alpha Protocol

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Alpha Protocol w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.