Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2010, 09:09

Polskiej premierze Call of Duty: Black Ops towarzyszyć będzie nocna impreza

Call of Duty: Black Ops to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku i jego rynkowy debiut musi mieć odpowiednią oprawę. Dlatego firma Licomp Empik Multimedia (polski wydawca tej produkcji) z okazji premiery gry urządzi dla fanów huczną nocną imprezę.

Call of Duty: Black Ops to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku i jego rynkowy debiut musi mieć odpowiednią oprawę. Dlatego firma Licomp Empik Multimedia (polski wydawca tej produkcji) z okazji premiery gry urządzi dla fanów huczną nocną imprezę.

Polskiej premierze Call of Duty: Black Ops towarzyszyć będzie nocna impreza - ilustracja #1

Całe wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu warszawskiego klubu Harenda (róg Oboźnej i Karasia). Wszyscy zainteresowani powinni się stawić w tym miejscu 8 listopada o godzinie 23.00. Natomiast pozostali będą mogli od 23.30 oglądać transmisję na kanale Orange Sport Info lub na stronie cod.orange.pl. Wspomniana witryna jest zresztą głównym centrum informacyjnym całego przedsięwzięcia.

Relację z imprezy poprowadzą nasi koledzy z serwisu tvgry.pl. Znajdą się w niej m.in. wywiady z ciekawymi gośćmi oraz z fanami, którzy pojawią się na miejscu. Natomiast o godzinie 0.00 odbędzie się prezentacja (z komentarzem na żywo) rozgrywki w Call of Duty: Black Ops.

Oczywiście, będzie też można nabyć ma miejscu samą grę i dla ludzi tym zainteresowanych wydawca przygotował sporo atrakcji. Każdy zakup Black Ops na dowolną platformę będzie premiowany następującymi gadżetami:

  • Unikalnym, przygotowanym specjalnie na premierę plakatem z autografem Marka Lamii - szefa studia Treyarch.
  • Każdy klient będzie mógł też wybrać jeden z trzech gadżetów (dostępna będzie czapka, koszulka lub nieśmiertelnik).
  • Ostatni prezent to niespodzianka, która ujawniona zostanie dopiero na samej imprezie o godzinie 23.45.

Gry oferowane mają być w cenach sugerowanych dystrybutora. Oznacza to, że edycję PC będzie można nabyć za 139,99 zł, podczas gdy posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 249,99 zł. Oferta na gadżety ważna będzie do wyczerpania zapasów magazynowych.

Oprócz tego zorganizowane zostaną konkursy zarówno dla osób na miejscu, jak i dla zebranych przed telewizorami oraz ekranami monitorów. Pula nagród zawierać ma m.in. Xbox 360 z Call of Duty: Black Ops, egzemplarz Prestige gry, koszulki, czapki itp. Wspomniana edycja Prestige prezentuje się następująco:

Polskiej premierze Call of Duty: Black Ops towarzyszyć będzie nocna impreza - ilustracja #2

Dzięki współpracy z firmą Motorola rozdanych zostanie również kilka telefonów w tym działający na systemie Android Motorola Milestone.