Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 18 grudnia 2018, 21:51

Polskie czołgi w konsolowym World of Tanks: Mercenaries

A do tego moc świątecznych atrakcji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

World of Tanks: Mercenaries kończy rok mocnym uderzeniem! W najnowszej aktualizacji, dostępnej od dziś, pojawiają się polskie czołgi – dynamiczne i innowacyjne maszyny bazujące na projektach z lat 30-tych i 40-tych XX. wieku. 10 nowych maszyn znanych z historycznych walk jak 7TP czy też koncepcyjnych prac wybitnych polskich inżynierów jak 40TP Habicha czy 60TP Lewandowskiego czekają na wypróbowanie. W nowym drzewku pojawia się również legendarna Pantera Pudel czyli niemiecki czołg, który został zdobyty przez Powstańców Warszawskich już drugiego dnia walk w sierpniu 1944. Więcej informacji o poszczególnych polskich czołgach dostępnych jest pod tym adresem https://console.worldoftanks.com/en/news/pole-position

Od dziś aż do 25 grudnia dostępny będzie świąteczny tryb Toy Tank Mode. Gracze będą mogli wybrać specjalny czołg lub artylerię, a następnie rzucić się do wojennych działań między choinkami, prezentami, zasypując wrogów lotkami z przyssawkami oraz konfetti. Wojna, wojna nigdy się nie zmienia na święta! Sezon świąteczny to również specjalne wydarzenia pod nazwą 12 Days of Tanksmas. Każdego dnia będzie można zdobyć prezenty w postaci mnożników srebra i doświadczenia oraz materiałów eksploatacyjnych. Od 21 grudnia pojawią się wyjątkowe oferty z dużymi zniżkami, ale będzie też coś czego żadne pieniądze nie kupią. Każdy kto zagra choć jedną bitwę między 21 grudnia a 2 stycznia otrzyma na własność specjalny czołg premium - Father Frost LTP.

Dla trybu Mercenaries (ekskluzywna zawartość dla konsol) pojawił się nowy czołg premium – The Brick. Poza nietypowym wyglądem (jak sama nazwa wskazuje został wzmocniony…cegłami!), pojazd charakteryzuje się wytrzymałym pancerzem i szybkostrzelnością.