Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2011, 14:55

autor: Hed

Polski hit Anomaly Warzone Earth trafi na Xbox LIVE w 2012 roku

Popularna polska gra niezależna Anomaly: Warzone Earth zostanie przeniesiona także na Xboksa 360. Posiadacze konsoli otrzymają ją na wiosnę 2012 roku. Twórcy wzbogacą konsolową edycję o parę dodatków.

Dowiedzieliśmy się, że świetna polska gra Anomaly: Warzone Earth trafi w przyszłym roku na Xboksa 360. Produkcja stworzona przez studio 11 bit zostanie wydana w dystrybucji cyfrowej (jako Xbox LIVE Arcade). Posiadacze konsol firmy Microsoft mogą spodziewać się jej na wiosnę. Twórcy obiecują kilka specjalnych dodatków w tej edycji.

Anomaly: Warzone Earth na Xboksa 360 będzie zawierał sześć dodatkowych poziomów Tactical Trials, które podobno przetestują umiejętności graczy. Produkcja zostanie też przystosowana do konsolowego kontrolera, więc zapanowanie nad polem bitwy nie sprawi problemów. Oprócz kampanii głównej, gra będzie oferowała znane już tryby Squad Assault.

Polski hit Anomaly Warzone Earth trafi na Xbox LIVE w 2012 roku - ilustracja #1

Gra zadebiutowała na pecetach i zdobyła spore uznanie. Producent szybko przeniósł ją na inne popularne dzisiaj platformy (iOS), do których wkrótce dołączy Xbox LIVE. W Anomaly: Warzone Earth wcielamy się w dowódcę oddziału przedzierającego się przez sieć wieżyczek. Pomysł określany mianem tower offence (w odróżnieniu od tower defence) okazał się strzałem w dziesiątkę. Niedawno tytuł zdobył II miejsce w plebiscycie Best of Mac App Store 2011.

  1. Oficjalna strona Anomaly
  2. Recenzja Anomaly: Warzone Earth