Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2012, 14:16

autor: Hed

Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku 2013 roku

Potwierdzono, że gra free-to-play RaiderZ otrzyma polską wersję językową. Firma Gameforge zamierza wypuścić ją na początku 2013 roku, wraz z dużą aktualizacją (1.1).

Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku przyszłego roku.  - Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku 2013 roku - wiadomość - 2012-12-07
Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku przyszłego roku.

Firma Gameforge potwierdziła, że gra free-to-play RaiderZ otrzyma polską wersję językową. Ta produkcja MMO dostępna od kilku tygodni wzbogaci się o lokalizację na początku 2013 roku. W tym okresie pojawi się też duża aktualizacja, oznaczona numerem 1.1. W RaiderZ gracze wcielają się w śmiałków walczących z gigantycznymi potworami. O grze pisaliśmy kilkukrotnie, więc zainteresowanych odsyłamy do materiałów wideo i zapowiedzi.

RaiderZ zadebiutowało na rynkach zachodnich 20 listopada tego roku po kilkumiesięcznej becie. Gra stworzona przez koreańskie studio MAIET Entertainment jest stosunkowo prostym do opanowania tytułem MMO, stawiającym na akcję. W produkcję można zagrać za darmo – wystarczy utworzyć konto na jej stronie i zainstalować klienta. Szczegóły wspomnianej łatki 1.1 nie zostały podane, ale spodziewamy się, że przyniesie ona poprawki i nową zawartość.

Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku 2013 roku - ilustracja #3Twórcy RaiderZ ze studia MAIET Entertainment pokusili się o kilka pomysłów, które odróżniają grę od innych przedstawicielek gatunku. Najciekawszymi z nich są chyba system walki i rozwój postaci. Bohaterowie z tej produkcji mogą korzystać z szerokiego katalogu umiejętności, przypisanych różnym klasom. Starcia z przeciwnikami przypominają za to gry solowe dzięki swojej dynamice.

  1. Oficjalna strona RaiderZ
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RaiderZ

RaiderZ