Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku 2013 roku

Potwierdzono, że gra free-to-play RaiderZ otrzyma polską wersję językową. Firma Gameforge zamierza wypuścić ją na początku 2013 roku, wraz z dużą aktualizacją (1.1).

Szymon Liebert

Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku przyszłego roku.

Firma Gameforge potwierdziła, że gra free-to-play RaiderZ otrzyma polską wersję językową. Ta produkcja MMO dostępna od kilku tygodni wzbogaci się o lokalizację na początku 2013 roku. W tym okresie pojawi się też duża aktualizacja, oznaczona numerem 1.1. W RaiderZ gracze wcielają się w śmiałków walczących z gigantycznymi potworami. O grze pisaliśmy kilkukrotnie, więc zainteresowanych odsyłamy do materiałów wideo i zapowiedzi.

RaiderZ zadebiutowało na rynkach zachodnich 20 listopada tego roku po kilkumiesięcznej becie. Gra stworzona przez koreańskie studio MAIET Entertainment jest stosunkowo prostym do opanowania tytułem MMO, stawiającym na akcję. W produkcję można zagrać za darmo – wystarczy utworzyć konto na jej stronie i zainstalować klienta. Szczegóły wspomnianej łatki 1.1 nie zostały podane, ale spodziewamy się, że przyniesie ona poprawki i nową zawartość.

Polska wersja RaiderZ pojawi się na początku 2013 roku - ilustracja #3Twórcy RaiderZ ze studia MAIET Entertainment pokusili się o kilka pomysłów, które odróżniają grę od innych przedstawicielek gatunku. Najciekawszymi z nich są chyba system walki i rozwój postaci. Bohaterowie z tej produkcji mogą korzystać z szerokiego katalogu umiejętności, przypisanych różnym klasom. Starcia z przeciwnikami przypominają za to gry solowe dzięki swojej dynamice.

  1. Oficjalna strona RaiderZ
RaiderZ

RaiderZ

PC
eol

Gra przestała działać: 20 listopada 2012

Informacje o Grze
7.6

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

PopCap stworzy FPS-ową adaptację Plants vs Zombies?

Następny
PopCap stworzy FPS-ową adaptację Plants vs Zombies?

Lineage II – polska lokalizacja i polski serwer prawdopodobnie już na początku 2013 roku

Poprzedni
Lineage II – polska lokalizacja i polski serwer prawdopodobnie już na początku 2013 roku

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl