Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2012, 13:18

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Polska wersja gry King's Bounty: Wojownicy Północy dostępna na Steamie

W piątek odbędzie się oficjalna polska premiera gry King's Bounty: Wojownicy Północy. Produkcja od października jest dostępna na Steamie w cyfrowej edycji, a teraz można ją już uruchomić w polskiej wersji językowej. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiada firma Cenega.

Od października w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam dostępna jest gra King’s Bounty: Wojownicy Północy. Chociaż tytuł w wersji pudełkowej pojawi się w Polsce dopiero w piątek, to już teraz można zdecydować się na zakup elektronicznej edycji i cieszyć się rodzimym językiem (napisy).

Na karcie produktu w serwisie Steam widoczna jest informacja, że gra jest dostępna w tej chwili tylko w angielskiej oraz rosyjskiej wersji językowej. W rzeczywistości jednak po zakupie najnowszego dzieła studia Katauri Interactive nie ma żadnego problemu, by uruchomić je w języku polskim. Potwierdza to zresztą widoczny w tej wiadomości screen.

Grę King's Bounty: Wojownicy Północy już teraz można uruchomić w polskiej wersji językowej - Polska wersja gry King's Bounty: Wojownicy Północy dostępna na Steamie - wiadomość - 2012-11-27
Grę King's Bounty: Wojownicy Północy już teraz można uruchomić w polskiej wersji językowej

Wydaniem King’s Bounty: Wojownicy Północy w naszym kraju zajmie się firma Cenega. Gra ukaże się wyłącznie na PC w sugerowanej cenie 79,99 złotych. Nie ma jednak problemu, by znaleźć ją odpowiednio taniej w wybranych sklepach – najciekawsze okazje znajdziecie w naszej encyklopedii. Gracze z Polski powinni rozważyć czekanie na oficjalną premierę do piątku, bo cyfrowa edycja na Steamie jest droższa i kosztuje 27,99 euro (ok. 115 złotych). Niezdecydowani mogą zapoznać się z naszą recenzją.

King’s Bounty: Wojownicy Północy to kolejna odsłona całkiem popularnej serii gier strategicznych osadzonych w świecie fantasy. Studio Katauri Interactive zapowiadało kilka nowości w porównaniu do poprzednich części. Teraz graczowi podczas wędrówki będą towarzyszyć Walkirie, które pomogą w trakcie starć z przeciwnikami. Oprócz tego otrzymamy dodatkowe rodzaje jednostek, umiejętności, nową szkołę magii runicznej, a także osiągnięcia i nagrody do zdobycia.