Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2013, 08:55

autor: Sarge

Polska premiera The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutował pakiet The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria. Jest to zestaw dodatkowych przedmiotów do gry The Sims 3, których wygląd nawiązuje do wspomnianych w tytule trzech dekad XX wieku.

Dzisiaj ma miejsce polska premiera pakietu do gry The Sims 3 o nazwie Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria. Jak sama nazwa wskazuje, wzbogaca on podstawową wersję o dziesiątki dodatkowych przedmiotów charakterystycznych dla drugiej połowy XX wieku.

Produkt został wydany w naszym kraju przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej wersji językowej, choć trudno mówić o lokalizacji z prawdziwego zdarzenia, bo mamy do czynienia z zestawem dodatkowych przedmiotów. Cena sugerowana rozszerzenia została ustalona na poziomie 39,99 złotych. W wybranych sklepach oferowane jest ono nieco taniej – najciekawsze oferty znajdziecie w naszej encyklopedii. Tytuł jest również dostępny w cyfrowej dystrybucji na platformie Origin w cenie 39 złotych.

The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria nie jest pełnoprawnym dodatkiem zmieniającym charakter rozgrywki, a jedynie paczką przedmiotów rozszerzającą trzecią część popularnej serii The Sims. Wśród nowych elementów znajdziemy przede wszystkim meble, ubrania i inne akcesoria nawiązujące do wspomnianych w tytule dekad. Każdy z trzech okresów charakteryzował się odmiennym wystrojem pomieszczeń i modą, dzięki czemu mieszkania Simów można teraz zmienić nie do poznania. Zestaw został przygotowany przez zespół The Sims Studio i jest dostępny tylko na PC.

Simowa promocja na zimowe ferie

Obecnie trwa specjalna promocja, w ramach której do 10 lutego można zakupić grę The Sims 3 oraz jej wszystkie rozszerzenia z ponad 30% zniżką. Sugerowana cena podstawowej wersji przez ten czas będzie wynosić 89 złotych, podczas gdy za dodatki zapłacimy po 59 złotych. Promocja obowiązuje na terenie całej Polski w renomowanych sklepach.