Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2013, 13:10

autor: Sarge

Polska gra Sniper: Ghost Warrior 2 osiągnęła status gold

Wszystko wskazuje na to, że premiera gry Sniper: Ghost Warrior 2 nie będzie więcej przesuwana, bo tytuł osiągnął właśnie status gold. Produkcja polskiego studia CI Games została także udostępniona w przedsprzedaży na Steamie.

Polska firma CI Games poinformowała, że gra Sniper: Ghost Warrior 2 osiągnęła status gold. W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam już teraz rozpoczęto przedsprzedaż tej ciekawie zapowiadającej się produkcji rodzimego dewelopera.

Wejście gry Sniper: Ghost Warrior 2 w fazę gold oznacza, że przeszła wszystkie wymagane certyfikacje jakościowe i może zadebiutować na całym świecie. Dzięki temu zostaliśmy zapewnieni przez twórców, że premiera ich dzieła odbędzie się zgodnie z planem, czyli 15 marca bieżącego roku w Polsce. To dobra informacja, bo debiut produkcji był kilkukrotnie opóźniany – pierwotnie gra miała pojawić się na rynku nawet w trzecim kwartale 2011 roku.

W grze Sniper: Ghost Warrior 2 preferowane jest dyskretne podejście do przeciwników - Polska gra Sniper: Ghost Warrior 2 osiągnęła status gold - wiadomość - 2013-02-14
W grze Sniper: Ghost Warrior 2 preferowane jest dyskretne podejście do przeciwników

Przy okazji rozpoczęto przedsprzedaż Sniper: Ghost Warrior 2 w serwisie Steam. Cyfrowa edycja gry jest tam dostępna w cenie 29,99 euro (ok. 125 złotych), a nabywcy pre-ordera otrzymają dodatkowy karabin MK 14 EBR oraz darmową kopię pierwszej części Sniper: Ghost Warrior w wersji Gold Edition. Za 39,99 euro (ok. 167 złotych) można nabyć Sniper: Ghost Warrior 2 w Edycji Specjalnej, wzbogaconej o cyfrową ścieżkę dźwiękową oraz cztery postacie do trybu multiplayer. Znacznie taniej zakupimy pudełkową wersję gry w polskich sklepach – najciekawsze oferty znajdziecie pod tym adresem.

  1. Zakup w przedsprzedaży Sniper: Ghost Warrior 2 na Steam

Sniper: Ghost Warrior 2 to kontynuacja wydanej w 2010 roku pierwszoosobowej gry akcji, w której wcielamy się w tytułowego snajpera. Podobnie jak pierwowzór, za stworzenie tej produkcji odpowiedzialne jest polskie studio CI Games (wcześniej znane jako City Interactive). Gra będzie działać na silniku CryEngine 3 i ukaże się w naszym kraju w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) równocześnie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

  1. Zapowiedź – Graliśmy w Sniper: Ghost Warrior 2
  2. Zapowiedź – Sniper: Ghost Warrior 2 – pierwsze spojrzenie