Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 sierpnia 2018, 09:52

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Pokemon GO z trybem PvP pod koniec roku

Według słów Anne Beuttenmuller, szefowej europejskiego marketingu w Niantic, Pokemon GO do końca bieżącego roku otrzyma tryb PvP, umożliwiający toczenie bitew z innymi graczami.

Pokemon GO nie zwalnia tempa i wciąż jest aktualizowane, a do końca przyszłego roku dostanie tryb PvP. - Pokemon GO z trybem PvP pod koniec roku - wiadomość - 2018-08-07
Pokemon GO nie zwalnia tempa i wciąż jest aktualizowane, a do końca przyszłego roku dostanie tryb PvP.

Anne Beuttenmuller, szefowa europejskiego marketingu studia Niantic, zdradziła w rozmowie z portalem Gram.pl, że pod koniec bieżącego roku Pokemon GO otrzyma tryb PvP. To świetna wiadomość dla fanów serii, bowiem tytuł jako jeden z nielicznych z rodziny gier o łapaniu kieszonkowych stworków nie posiadał możliwości rywalizacji z innym użytkownikiem.

Przedstawicielka Niantic, zapytana o nowości, które zostaną dodane w kolejnych aktualizacjach do Pokemon GO, odparła:

Teraz pracujemy nad trybem PvP, który niedługo się pojawi. Poza tym wciąż pracujemy nad udoskonaleniem funkcji, która właśnie zadebiutowała – chodzi tu o elementy dotyczące przyjaciół, takie jak możliwość wymiany Pokemonami w grze. Właśnie wprowadziliśmy usprawnienie, dzięki któremu możesz dodać notkę do znajomego. Chodzi o to, że na liście przyjaciół możesz mieć wiele osób i nie pamiętać kto jest kim. Możesz więc dodać komentarz do takiej osoby. Możesz też segregować listę przyjaciół. Ciągle usprawniamy elementy, które mamy dostępne w grze i następną rzeczą, którą chcemy dodać pod koniec tego roku to tryb PvP.

W rozmowie przeprowadzonej przy okazji warszawskiego eventu poświęconemu grze Ingress, Anne Beuttenmuller podkreśliła również, że Pokemon GO będzie wciąż uzupełniane o nowe stworki do złapania. Szefowa europejskiego marketingu Niantic pochwaliła się liczbą pobrań najbardziej rozpoznawalnej gry studia - dokonano tego już 800 milionów razy. To świetny wynik i nie dziwi fakt, że twórcy mają w planach kolejny tytuł wykorzystujący technikę rozszerzonej rzeczywistości. Mowa oczywiście o Harrym Potterze: Wizards Unite, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

  1. Rozmowa Anne Beuttenmuller z portalem Gram.pl
  2. Oficjalna strona internetowa Pokemon GO
  3. Kompendium wiedzy o Pokemon GO
  4. Recenzja Pokemon GO