Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2019, 10:52

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Pokemon GO - gracz ma 70 lat i 45 telefonów zamontowanych na rowerze

Chen San Yuan, miłośnik Pokemon GO, jeździ po mieście rowerem, który jest wyposażony w 45 telefonów komórkowych. Wszystko, by złapać jak najwięcej przyjaznych żyjątek. To co, „challenge accepted"?

Nawet w kryjówce Batmana było mniej ekranów. - Pokemon GO - gracz ma 70 lat i 45 telefonów zamontowanych na rowerze - wiadomość - 2019-11-25
Nawet w kryjówce Batmana było mniej ekranów.

Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście, że wstawanie przed szkołą i bieganie po lesie w poszukiwaniu pokemonów to bycie „prawdziwym mistrzem”, nie mieliście racji. Wystarczy spojrzeć na tego uroczego, siedemdziesięcioletniego pana z Tajwanu. Jeśli ktokolwiek zasługuje na miano mistrza, to właśnie on. Przed Wami jedyny w swoim rodzaju Chen San Yuan - człowiek, który jeździ na rowerze z prawie czterema tuzinami zamontowanych telefonów. Wszystko, by grać w Pokemon GO.

Głośno o nim zrobiło się już w zeszłym roku, kiedy zauważono, że używa ponad 20 telefonów jednocześnie, by łapać urocze żyjątka. Wtedy był zaledwie padawanem, który nabierał doświadczenia na ścieżce Mocy. Obecnie jest prawdziwym mistrzem. Przemierza niezbadane tereny z 45 telefonami zamontowanymi na rowerze. Zanim zadamy sobie kilka kluczowych pytań, zerknijcie na poniższy tweet.

Teraz kilka kluczowych pytań, z tym że na odpowiedzi liczę w komentarzach. Po pierwsze, jak udało mu się zamontować te wszystkie telefony na stelażu, który przypomina nieco oparcie słynnego tronu z... Gry o tron? Czy jeżdżąc swoim „pokemobilem”, nie stanowi zagrożenia dla innych? Czy cokolwiek widzi zza mozaiki smartfonów? Ile kalorii traci dziennie? I najważniejsze - ile pieniędzy wydaje miesięcznie za dane komórkowe?

Jak sami widzicie, pytań jest wiele. Na niektóre z nich pewnie nigdy nie poznamy odpowiedzi. Jeśli jednak chcielibyście sami spróbować stworzyć podobny wehikuł i podróżować nim po mieście, pamiętajcie, aby najpierw zajrzeć do podręcznika zasad BHP. Bo może się okazać, że będziecie chcieli złapać Charizarda, a ktoś inny złapie Was. Tym kimś będzie dzielnicowy.

Skoro mało „prawilnie” wspomnieliśmy już o policji, to teraz sztywniutko przypominamy, że Pokemon GO miało swoją premierę 6 lipca 2016 roku na urządzeniach z iOS oraz Androidem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Pokemon Go