Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 czerwca 2016, 12:27

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pokaz polskiego RPG-a SEVEN: The Days Long Gone na GRYOffline 2016 – zarejestruj się już dziś!

Wszystkich pełnoletnich czytelników gry-online.pl i widzów tvgry.pl zapraszamy na GRYOffline 2016 – zamkniętą imprezę, na której czeka na Was sporo atrakcji.

Pokaz polskiego RPG-a SEVEN: The Days Long Gone na GRYOffline 2016 – zarejestruj się już dziś! - ilustracja #1

Do kolejnej edycji imprezy GRYOffline 2016 zostały dokładnie cztery tygodnie. 9 lipca zapraszamy Was do Fortów Kleparz w Krakowie.

Jedną z głównych atrakcji będzie przedpremierowy pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone, czyli postapokaliptycznej produkcji RPG tworzonej przez polskie studio Fool’s Theory i IMGN.PRO. Będziecie mogli zobaczyć najnowszą, grywalną wersję tytułu oraz spotkać się z twórcami i zadać im parę pytań.

SEVEN: The Days Long Gone to nadchodzące RPG akcji, które zabierze nas do postapokaliptycznego świata, w którym istnieje magia. - Pokaz polskiego RPG-a SEVEN: The Days Long Gone na GRYOffline 2016 – zarejestruj się już dziś! - wiadomość - 2016-06-10
SEVEN: The Days Long Gone to nadchodzące RPG akcji, które zabierze nas do postapokaliptycznego świata, w którym istnieje magia.

Kiedy i gdzie?

W zeszłym roku serwis www.gry-online.pl obchodził 15. urodziny, w związku z czym postanowiliśmy wtedy przesunąć termin naszej corocznej imprezy GRYOffline z października na lipiec. Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę, więc w tym roku również trzymamy się tego okresu. Impreza odbędzie się 9 lipca w godzinach 13:00 – 21:00 w klubie Forty Kleparz w Krakowie przy ul. Kamiennej 2-4. Jeżeli nie byliście z nami poprzednim razem, to w zlokalizowaniu miejsca pomoże Wam mapa.

Rejestracja

By wziąć udział w GRYOffline 2016, musicie zarejestrować się na stronie imprezy najpóźniej do 30 czerwca. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto gry-online.pl (jeżeli jeszcze go nie macie, to założycie je tutaj) i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”. To jednak nie wszystko, gdyż w dniach 1 – 5 lipca będziecie musieli jeszcze potwierdzić chęć uczestnictwa na stronie GRYOffline 2016. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.

Atrakcje

Oprócz prezentacji SEVEN, będziecie mogli przetestować HTC Vive i wziąć udział w konkursach. Nie chcemy jednak odsłaniać od razu wszystkich kart – kolejną atrakcję przedstawimy już w przyszłym tygodniu.

Dodatkowe informacje

Jak wspomnieliśmy na początku, impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. W związku z tym osoby poniżej 18. roku życia nie zostaną na nią wpuszczone, nawet jeśli przyjdą z opiekunem. Ze względów bezpieczeństwa również rodziny z małymi dziećmi nie będą mogły wejść na teren klubu. Jeżeli chcecie przyjść z osobą towarzyszącą, to Wasza druga połówka również musi się zarejestrować i potwierdzić chęć udziału.

Poza tym wszystkim pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, ale jeżeli nie załapiecie się na zabawę, to nie traćcie nadziei, gdyż traficie na listę rezerwowych. W dniach 6 – 7 lipca otworzymy drugą rejestrację, o ile zwolnią się wejściówki.