Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 grudnia 2015, 14:37

autor: Góral

Podziel się grami z dziećmi z chorobą nowotworową

Fundacja Iskierka i Xbox Polska zorganizowały zbiórkę gier na Kinecta (Xbox 360), które zostaną przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych.

Podziel się grami z dziećmi z chorobą nowotworową - ilustracja #1

Dostaliśmy informację prasową od przedstawiciela Fundacji Iskierka, która zajmuje się wspieraniem dzieci z chorobą nowotworową. Organizacja nie prosi jednak o pieniądze, a o nieużywane przez Was gry wideo, a dokładniej pisząc produkcje przeznaczone na Kinecta (Xbox 360). Jeżeli macie tego typu tytuły, w które już nie gracie, ewentualnie dostaliście w ramach nietrafionego prezentu, to możecie je przekazać młodym graczom przebywającym w szpitalach na oddziałach onkologicznych. Wystarczy, że spakujecie grę i wyślecie na poniższy adres:

Biuro Fundacji ISKIERKA

ul. Urbanowicza 19, 41-500 Chorzów

Pamiętajcie jednak, by przesyłane produkcje były przeznaczone dla młodszych odbiorców (oznaczenie nie wyższe niż PEGI 12).

Warto jeszcze wspomnieć, że to nie pierwsza tego typu akcja organizowana przez Fundację Iskierka i Xbox Polska, gdyż kilka lat temu dzięki nim wiele oddziałów onkologicznych doczekało się samych konsol i Kinectów. Jeszcze raz zachęcamy więc do podzielenia się grami, a naszym młodszym kolegom życzymy dużo zdrowia!