Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2014, 17:25

autor: Maciej Jałowiec

Pobierz klucz i weź udział w bitwach czołgowych w War Thunder

Wszystkich czytelników GRYOnline.pl gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w beta-testach walk czołgowych w War Thunder. Mamy dla Was unikalne klucze, dzięki którym będziecie mogli sami sprawdzić, jak czołgi wyglądają w akcji. Dodatkowo, zachęcamy Was również do wzięcia udziału w małym konkursie, w którym możecie zgarnąć akcesoria firmy ROCCAT!

Pobierz klucz i weź udział w bitwach czołgowych w War Thunder - ilustracja #1

Dla wszystkich fanów gier wojennych przygotowaliśmy zestaw kluczy uprawniających do wzięcia udziału w beta-testach starć czołgowych w grze War Thunder. Unikatowy kod można odebrać na przygotowanej z tej okazji stronie promocyjnej, do której link znajdziecie poniżej. Znajdziecie tam również instrukcję użycia klucza oraz terminarz beta-testów. Dostęp do bety, z poziomu wspomnianej strony, mogą uzyskać ci użytkownicy, który założyli konto na GRYOnline.pl przed 4 kwietnia 2014 roku i potwierdzili adres e-mail podany przy rejestracji. Wszystkich tych, którzy nie mają konta zarejestrowanego przed 4 kwietnia, zachęcamy do przesłania adresu mailowego, na którym zarejestrowano konto w grze, na skrzynkę [email protected] - po pomyślnej weryfikacji adresu prześlemy kod do bety. Jednocześnie informujemy, że kody dostępne są wyłącznie dla osób przebywających na terenie Polski.

To jednak nie wszystko – oprócz kluczy, przygotowaliśmy dla Was również mały konkurs, w którym możecie zdobyć słuchawki, klawiaturę, myszki oraz podkładki firmy ROCCAT. Szczegóły zadania konkursowego i dokładną listę nagród również znajdziecie na stronie promocyjnej.

Uwaga! Dostęp do bety możliwy jest tylko i wyłącznie z tego komputera, na którym wersja beta została uruchomiona po raz pierwszy! Upewnij się więc, że uruchomisz ją najpierw na tej maszynie, na której faktycznie zamierzasz grać!

War Thunder to gra wojenna osadzona w klimacie II Wojny Światowej, wyprodukowana przez studio Gaijin Entertainment. Wykorzystuje ona model Free To Play, co oznacza że klienta gry można pobrać i przetestować za darmo, a dla największych fanów przygotowano system mikropłatności, w ramach którego mogą zakupić dodatkową zawartość tytułu. Wprowadzenie starć czołgowych jest największą zmianą w grze od czasu jej premiery – do tej pory dostępne były jedynie starcia samolotów. Jeżeli chcecie przetestować War Thunder samodzielnie, zapraszamy do działu Darmowych Gier, gdzie znajdziecie dodatkowe informacje o grze oraz link do pobrania klienta.

Ostatnia aktualizacja: 2014-04-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

War Thunder

War Thunder