Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2012, 12:14

autor: Hed

Plotki o kolejnym dodatku multiplayer do Mass Effect 3 – pakiet sprzętu, postaci i map z Ziemi

BioWare podobno szykuje następny dodatek do trybu multiplayer z Mass Effect 3. Z przecieków wynika, że będzie on zawierał pakiet sprzętu, map i postaci z Ziemi.

Plotki o kolejnym dodatku multiplayer do Mass Effect 3 – pakiet sprzętu, postaci i map z Ziemi  - ilustracja #1

W sieci pojawiły się plotki o kolejnym DLC do Mass Effect 3 – podobno następny dodatek do trybu multiplayer nosi tytuł Earth i będzie zawierał zestaw modyfikacji, sprzętu map i innych elementów. Użytkownik Reddit, który opublikował informacje, wspomniał też o rozszerzeniu poświęconym zakończeniu gry. BioWare obiecało, że wypuści taki pakiet, aby rozwiać wątpliwości fanów odnośnie otwartego na interpretacje finału przygód Sheparda.

W Mass Effect 3: Earth znajdziemy modyfikacje, sprzęt i nowe mapy dla miast Rio, Vancouver oraz Londyn. Pakiet ma zawierać też sześć nowych klas N7 (Destroyer, Paladin, Demolisher, Slayer, Shadow, Fury) oraz trzy niedostępne wcześniej rodzaje broni: piranha assault shotgun, acolyte pistol i typhoon light machine gun. Tak przynajmniej twierdzi derptemp6698, sprawca przecieku i użytkownik popularnego Reddit.

Drugi z wymienionych dodatków to Mass Effect 3: Extended Cut, o którego istnieniu już wiemy. W opisie rozszerzenia czytamy, że będzie zawierało ono dodatkowe sceny i rozszerzony epilog pokazujący wpływ wyborów dokonanych przez Sheparda na przyszłość galaktyki. BioWare zapowiadało wcześniej, że pakiet pojawi się latem i będzie darmowy.

Plotki o kolejnym dodatku multiplayer do Mass Effect 3 – pakiet sprzętu, postaci i map z Ziemi  - ilustracja #2

Producent Mass Effect 3 jeszcze nie podjął tematu powyższych rewelacji, więc należy traktować je z dystansem (przedstawiciel Electronic Arts powiedział tylko serwisowi Kotaku, że nie będzie komentował plotek). Warto jednak zaznaczyć, że sam derptemp6698 informował wcześniej o pakiecie Rebellion Pack zanim go zapowiedziano. Najwyraźniej użytkownik ma więc „dojścia” i być może ponownie pokazał nam, co planują twórcy Mass Effect 3.

  1. Oficjalna strona Mass Effect 3