Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2019, 10:14

autor: AlexB

Plotka: Lady Gaga w Cyberpunku 2077

W sieci pojawiła się interesująca plotka dotycząca Cyberpunka 2077. Jak podaje francuski serwis ActuGaming, powołując się na źródła wewnątrz CD Projekt RED, Lady Gaga była widziana w warszawskiej siedzibie studia, gdzie brała udział w sesjach motion capture.

Od ubiegłorocznej prezentacji Cyberpunka 2077 na targach E3 atmosfera wokół nowego RPG-a studia CD Projekt RED robi się coraz gorętsza. Fani i media z całego świata wychwytują choćby najdrobniejsze informacje na temat nadchodzącej produkcji opartej na systemie stworzonym przez Mike'a Pondsmitha i ekipę z R. Talsorian Games. Najnowszą plotkę przedstawił światu francuski serwis ActuGaming. Według jego źródeł, podobno zbliżonych do CD Projekt RED, w siedzibie polskiego studia w Warszawie była widziana Lady Gaga. Znana piosenkarka i aktorka brała udział w sesjach motion capture.

Czy Lady Gaga zawita do świata Cyberpunka? - Plotka: Lady Gaga w Cyberpunku 2077 - wiadomość - 2019-03-14
Czy Lady Gaga zawita do świata Cyberpunka?

Według dziennikarzy ActuGaming, współpraca między Lady Gagą a CD Projekt RED ma zostać oficjalnie ogłoszona podczas E3 2019, równolegle z datą premiery Cyberpunka 2077. Twórcy wiedźmińskiego cyklu nie chcieli na razie komentować tych doniesień. Zatem na razie jedynym pewnikiem jest fakt, że nowa produkcja polskiego studia będzie obecna na czerwcowej imprezie w Los Angeles.

Plotka ta jest o tyle ciekawa, że we wrześniu ubiegłego roku osoby prowadzące oficjalny profil Cyberpunka 2077 na Twitterze skomentowały jeden z postów Lady Gagi sprzed przeszło sześciu lat. Już wtedy wielu fanów spekulowało na temat ewentualnego udziału artystki w najnowszej grze CD Projekt RED.

Oczywiście pozostaje pytanie, na ile wiarygodne są wszystkie te rewelacje. Z jednej strony trudno uwierzyć, że gwiazda pokroju Lady Gagi – piosenkarki znanej z takich przebojów, jak Bad Romance czy Poker Face, a także aktorki wyróżnionej nominacjami do Złotego Globu i Oscara za rolę w Narodzinach gwiazdy – odwiedziła Warszawę praktycznie niezauważona. Z drugiej strony oryginalny i krzykliwy styl, z którego znana jest celebrytka, pasowałby do klimatu Cyberpunka i bez wątpienia jej obecność w roli sojusznika bądź wroga V, lub nawet postaci pobocznej dającej koncert w Night City, pozytywnie wpłynęłaby na rozpoznawalność tytułu, za co CD Projekt RED raczej nie pożałowałoby pieniędzy.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Bardzo prawdopodobne wydają się również wydania na konsole nowej generacji. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego kulisy produkcji gry, przygotowanego dla firmy Sony. Natomiast tutaj znajdziecie niemal pięćdziesięciominutowy gameplay z tytułu.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Widzieliśmy gameplay gry Cyberpunk 2077 – godzina w Night City
  3. Cyberpunk 2077 – kompendium wiedzy