Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 22:47

Borderlands 3 kolejną produkcją na wyłączność w Epic Games Store?

Dopiero co internet obiegła grafika mocno przypominająca Borderlands 3, co potwierdza przypuszczenia, że produkcja zostanie zapowiedziana na zbliżającym się konwencie PAX East. Teraz pojawiają się domysły, że będzie kolejną grą ekskluzywną dla Epic Games Store. Wszystko za sprawą jednego tweeta Randy'ego Pitchforda.

Borderlands 3 dołączy do Metro Exodus i stanie się kolejnym dużym tytułem na wyłączność w Epic Games Store? - Borderlands 3 kolejną produkcją na wyłączność w Epic Games Store? - wiadomość - 2019-03-14
Borderlands 3 dołączy do Metro Exodus i stanie się kolejnym dużym tytułem na wyłączność w Epic Games Store?

Pogłoski o tym, że Borderlands 3 zostanie zapowiedziane na konwencie PAX East, pojawiły się już na początku tego miesiąca. Studio Gearbox Software zapowiedziało, że na swoim panelu pokaże nowe produkcje. Wczoraj natomiast deweloper opublikował grafikę, która mocno przypomina stylistycznie odsłony tego cyklu, co jedynie utwierdza w przekonaniu, że 28 marca tego roku faktycznie będziemy świadkami zapowiedzi Borderlands 3. Chociaż samej produkcji jeszcze nie ogłoszono, to już pojawiają się kolejne plotki o tym, że ma ona być exclusivem na Epic Games Store.

Wszystko to za sprawą tweeta, który opublikował dyrektor generalny Gearbox Software – Randy Pitchford. Jest on niesamowicie krótki i mówi o podekscytowaniu wynikającym ze współpracy z Epic Games Store. Co ciekawe wpis ten opublikowany został już w grudniu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz, gdy pojawiły się przypuszczenia odnośnie zapowiedzi Borderlands 3, rozgorzała pod nim dyskusja. Zabrał w niej głos sam Pitchford. Nie udzielił on jasnej odpowiedzi. Stwierdził jednak, że nie widzi nic złego w udzielaniu wyłączności na produkcje konkretnym platformom.

Tak więc na razie ekskluzywność Borderlands 3 w Epic Games Store pozostaje w sferze domysłów. O tym, czy najnowsza produkcja Gearbox Software pójdzie w ślady Metro Exodus, dowiemy się w swoim czasie.