Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 11:34

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 zostanie ujawnione pod koniec miesiąca?

Studio Gearbox Software zapowiedziało na 28 marca panel podczas konwentu PAX East, podczas którego pokaże wiele niespodzianek. Jedną z nich może być Borderlands 3.

Na zapowiedź Borderlands 3 czekamy już od kilku lat. - Borderlands 3 zostanie ujawnione pod koniec miesiąca? - wiadomość - 2019-03-01
Na zapowiedź Borderlands 3 czekamy już od kilku lat.

Studio Gearbox Software ogłosiło, że na konwencie PAX East zorganizuje panel, na którym zapowie nowe projekty. Nie zdradzono żadnych konkretów, ale nie będziemy musieli na nie długo czekać, gdyż wydarzenie to zaplanowano na 28 marca.

Wszyscy liczymy oczywiście na ujawnienie nowych gier, w tym zwłaszcza Borderlands 3. Projekt ten nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale wiadomo, że znajduje się w produkcji. Dwa lata temu Gearbox Software pokazało demo technologiczne, prezentujące sceny wyraźnie osadzone w uniwersum tego cyklu. W 2017 roku nad kolejną częścią serii miało pracować co najmniej 90% deweloperów zatrudnionych w studiu, więc projekt powinien być już w stadium, które pozwala na jego pokazanie szerokiej publiczności.

Firma Take-Two Interactive poinformowała w zeszłym miesiącu inwestorów, że przed marcem 2020 roku do sprzedaży trafi niezapowiedziana jeszcze gra reprezentująca jedną z najważniejszych marek wydawcy. Na ujawnienie Borderlands 3 nie będziemy musieli więc czekać długo i pytaniem jest tylko, czy gra zostanie pokazana podczas PAX East, czy też np. na targach E3.

Należy pamiętać, że Borderlands 3 nie jest jedyną produkcją z tej marki, o której od pewnego czasu krążą plotki. Wiele wskazuje, że w planach jest również Borderlands: Game of the Year Edition, czyli remaster pierwszej części cyklu. Możliwe więc, że to właśnie ten projekt zobaczymy na PAX East, podczas gdy na ujawnienie „trójki” poczekamy dłużej.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!
  3. Borderlands 2 - poradnik do gry