Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2012, 14:20

autor: Ender

PlayStation Polska TV – oficjalny program przeznaczony dla rodzimych graczy

Sony Computer Entertainment Polska rozpoczęło produkcję telewizyjnego programu PlayStation Polska TV, dostępnego w serwie YouTube. Jest on skierowany do rodzimych graczy i skupia się na przedstawieniu najważniejszych informacji związanych z marką PlayStation.

Rodzimy oddział firmy Sony Computer Entertainmet przyszykowała małą niespodziankę dla polskich graczy. W serwisie YouTube dostępny jest już pierwszy epizod PlayStation Polska TV, programu telewizyjnego podsumowującego i zbierającego najważniejsze informacje związane z konsolami japońskiego koncernu. Kolejne odcinki mają ukazywać się co miesiąc.

W opublikowanym 10-minutowym materiale, autorzy streścili to czego dowiedzieliśmy się na targach GamesCom oraz opowiedzieli nieco o programie PlayStation Plus. Program nie będzie skierowany do zapalonych graczy, śledzących codziennie każdy news związany z branżą. Jest to jednak dobra inicjatywa dla osób, które okazjonalnie zainteresują się nowinkami związanymi z PlayStation. Wypada także pochwalić podobne inicjatywy. Pokazują one bowiem rosnącą siłę naszego rynku, na którym według producenta sprzedało się prawie pól miliona sztuk PlayStation 3.

  1. PlayStation Polska na YouTube