Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2017, 09:55

autor: Movis

Playerunknown's Battlegrounds – pustynna mapa na nowym zrzucie ekranu

PlayerUnknown zdradził kolejny rąbek tajemnicy, pokazując na targach gamescom 2017 trzeci zrzut ekranu z nadchodzącej pustynnej mapy do swojej strzelanki battle royale. Jest miejsko, teren upstrzony jest blokami i innymi ciekawie wyglądającymi budynkami.

Na targach gamescom 2017 strzelanka Playerunknown's Battlegrounds miała głównie pojawić się w ramach zapowiadanego wielkiego turnieju offline, który trwać ma jeszcze do 26 sierpnia na ESL Arenie. Nie przeszkodziło to samemu PlayerUnknownowi w podzieleniu się krótkim tweetem z kolejnym zrzutem ekranu nowej pustynnej mapy, którą zespół Bluehole planuje dodać do gry w nadchodzących miesiącach.

Jestem z miasta. - Playerunknown's Battlegrounds – pustynna mapa na nowym zrzucie ekranu - wiadomość - 2017-08-25
Jestem z miasta.

Wcześniej widzieliśmy już szkice całego terenu i fotki z pustynnymi przedmieściami. Jeśli kierować się pierwszym zarysem terenu, to prezentowany powyżej obszar znajduje się w centralnej części miasta w środku całej mapy, prawdopodobnie w okolicach primary lub secondary downtown. Owa okolica będzie rajem dla snajperów, biorąc pod uwagę liczbę budynków i okien, z których można wyglądać. Widoczne w lewym dolnym rogu różnice w ukształtowaniu terenu mogą ułatwiać bezpieczny szturm na wielkie kompleksy, ale szerokie ulice miasta sprawią, że poruszanie się po samym centrum będzie wyjątkowo niebezpieczne.

Niektóre dachy są zaopatrzone w osłony z rdzewiejących zbiorników wodnych, ale przeważająca większość z nich jest „goła”, co może wystawiać gracza na ogień z okolicznych wyższych budowli. Ciekawy fragment terenu znajduje się też w głębi po prawej – cztery podłużne budynki wyglądają trochę jak bazar, a za nimi mieści się struktura przypominająca wielki uniwersytet lub jakieś miejsce kultu.

Nie wiadomo, kiedy można się spodziewać tej nowej, mniejszej mapy zlokalizowanej w Peru. Deweloper zaznaczył, że widoczna fotografia pochodzi z wczesnej wersji pustynnego pola bitwy, a z poprzednich informacji wiemy, że cykl aktualizowania gry nieco zwolnił.