Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 23:05

PlayerUnknown's Battlegrounds otrzyma dwie nowe mapy do końca roku

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds zdradzili podczas dzisiejszej konferencji Microsoftu swoje plany na rozwój gry. Do końca roku powinniśmy otrzymać dwie kompletnie nowe mapy.

Do końca roku PUBG wzbogaci się o kolejne dwie mapy. - PlayerUnknown's Battlegrounds otrzyma dwie nowe mapy do końca roku - wiadomość - 2018-06-11
Do końca roku PUBG wzbogaci się o kolejne dwie mapy.

PlayerUnknown’s Battlegrounds od pewnego czasu przegrywa rywalizację o miano najpopularniejszej gry battle royale z darmowym Fortnite, ale bynajmniej nie ma zamiaru składać broni. Podczas konferencji Microsoftu na targach E3 w Los Angeles twórcy ujawnili, co szykują dla graczy w najbliższych miesiącach. Już latem powinniśmy otrzymać nową mapę o nazwie Sanhok, osadzoną w tropikalnych klimatach, której beta-testy rozpoczęły się w maju. Wszystko wskazuje też na to, że pod koniec roku dostaniemy kolejną lokację, dla odmiany rozgrywającą się w zimowej scenerii. Dodatkowo na Xboksie One pojawi się tryb War, który wcześniej mieli okazję wypróbować gracze na PC. Czy to wystarczy, by na nowo podbić serca fanów?

  1. Oglądaj z nami konferencję Microsoftu na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry PlayerUnknown’s Battlegrounds