Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2015, 12:20

autor: Entelarmer

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 zadebiutuje wcześniej

Studio PopCap Games przesunęło datę premiery Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 z wiosny na luty 2016 roku. Twórcy ujawnili też bonusy do zamówień przedpremierowych, z których jeden przypadnie do gustu fanom pewnej kosmicznej sagi studia BioWare.

Kiedy po raz pierwszy zapowiedziano kontynuację Plants vs Zombies: Garden Warfare, miała ona ukazać się na wiosnę 2016 roku. Jak to jednak zwykle bywa, studio PopCap Games poinformowało o przesunięciu premiery Plants vs Zombies: Garden Warfare 2. I bynajmniej nie jest to zła wiadomość, bowiem, dość zaskakująco, tytuł ukaże się wcześniej. Druga odsłona PvZ: GW zadebiutuje 23 lutego w Ameryce i 25 lutego w Europie. Co więcej, twórcy ujawnili bonusową zawartość dla osób składających zamówienie przedpremierowe na kolejny rozdział w walce pomiędzy roślinami i nieumarłymi. Oprócz zestawu 14 unikatowych akceseriów wzorowanych na emoji na graczy czeka pokazany na targach gamescom Grass Effect Z7 – mech zombie nawiązujący, jak łatwo zgadnąć, do serii Mass Effect, stworzony zresztą we współpracy ze studiem Bioware. Możecie go zobaczyć w akcji na zwiastunie poniżej.

Plants vs Zombies: Garden Warfare to cykl sieciowych strzelanek, wywodzący się ze swego czasu popularnej serii gier z gatunku tower defense Plants vs Zombies. Gracze wcielają się w zombie bądź rośliny i walczą o kontrolę nad miastem Suburbia (w dwójce przemianowej na Zomburbię), a całość charakteryzuje się specyficznym i niezbyt poważnym klimatem. Garden Warfare 2 wprowadzi dodatkowe klasy dla obu frakcji, nowe przedmioty oraz kolejne tryby rozgrywki. Tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.