Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 17 stycznia 2019, 19:03

autor: Serek

Pierwszy zwiastun filmu John Wick 3

Keanu Reeves powraca jako John Wick. Aktor znany między innymi z głównej roli w serii Matrix po raz trzeci wcieli się w płatnego zabójcę. John Wick 3: Parabellum zadebiutuje w maju bieżącego roku.

Keanu Reeves powraca jako John Wick. - Pierwszy zwiastun filmu John Wick 3 - wiadomość - 2019-01-18
Keanu Reeves powraca jako John Wick.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji przygód płatnego zabójcy Johna Wicka. John Wick 3: Parabellum opowiada historię tytułowego bohatera (granego przez Keanu Reevesa), który tym razem musi stoczyć zaciętą walkę o możliwość ucieczki z Nowego Jorku z najlepszymi zawodowymi zabójcami na świecie. Za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 14 milionów dolarów. Historia trzeciego epizodu ma rozpocząć się w momencie, w którym zakończyła się poprzednia część. Premierę zaplanowano na 17 maja 2019 roku.

Reżyserem obrazu jest odpowiedzialny za dwie poprzednie części Chad Stahelski. W filmie nie zabraknie głośnych nazwisk. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się takie osoby, jak wspomniany wcześniej Keanu Reeves (seria Matrix, Adwokat diabła), Halle Berry (Atlas chmur, Kobieta-Kot), Laurence Fishburne (seria Matrix, serial Hannibal), Ian McShane (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach) czy Anjelica Huston (serial Transparent, Udław się).

Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, John Wick 3 otrzyma prawdopodobnie kategorię wiekową R. Najnowsza część ma szansę stać się przebojem kinowym, chociaż nie będzie to łatwym zadaniem. Przypomnijmy, że nieco wcześniej debiutuje Avengers: Endgame, czyli prawdopodobnie najbardziej oczekiwana premiera 2019 roku. W maju premierę ma również Detective Pikachu, w którym głosu głównemu bohaterowi użyczy Ryan Reynolds. Pokonanie takich gigantów w słupkach oglądalności będzie prawdziwym wyzwaniem.

  1. Oficjalna strona internetowa filmu John Wick: Chapter 3 - Parabellum
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.