Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2017, 15:30

Pierwszy sezon Hitmana nie dał rady wspiąć się na sam szczyt. Top 10 UK (28 stycznia - 4 lutego)

Resident Evil VII: Biohazard drugi tydzień pod rząd okupuje fotel lidera. Premiera pierwszego sezonu Hitmana nie poradziła sobie z taką konkurencją. Zapraszamy na notowanie brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego.

Oj, działo się w zeszłym tygodniu. Mieliśmy kilka interesujących premier, które z jednym wyjątkiem, pogubiły się już gdzieś poza pierwszą dziesiątką. Owym wyjątkiem jest Resident Evil VII: Biohazard, któremu udało się utrzymać pierwsze miejsce, choć zainteresowanie propozycją Capcomu spadło w ciągu siedmiu ostatnich dni o 68%. Jeżeli za kolejne siedem nic się nie zmieni, to siódmej części serii uda się dorównać Resident Evil 3: Nemesis i Resident Evil 5, które to właśnie przez trzy tygodnie w swoim czasie były najchętniej kupowanymi tytułami. Jedyną nowością w pierwszej dziesiątce jest Hitman: The Complete First Season, które zadebiutowało na pozycji czwartej. Na listę po krótszej lub dłuższej przerwie wróciły za to gry Final Fantasy XV i Mafia III. Jedyną premierą poza pierwszą dziesiątką jest Poochy & Yoshi's Wooly World na Nintendo 3DS.

1.

Resident Evil VII: Biohazard

2.

Grand Theft Auto V

3.

FIFA 17

4.

Hitman: The Complete First Season

5.

Call of Duty: Infinite Warfare

6.

Rocket League

7.

Battlefield 1

8.

Final Fantasy XV

9.

WWE 2K17

10.

Mafia III

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.