Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2010, 10:00

autor: Jiker

Pierwszy odcinek programu Gry Darmowe

Zachęcamy wszystkich Czytelników serwisu gry-online.pl oraz widzów tvgry.pl do zapoznania się z pierwszym odcinkiem „Gier Darmowych” – nowego programu cyklicznego, tworzonego w konwencji „z przymrużeniem oka”. Za jego sprawą przedstawiamy Wam najciekawsze produkcje, w które można zagrać w dziale http://darmowe.gry-online.pl/.

Zachęcamy wszystkich Czytelników serwisu gry-online.pl oraz widzów tvgry.pl do zapoznania się z pierwszym odcinkiem „Gier Darmowych” – nowego programu cyklicznego, tworzonego w konwencji „z przymrużeniem oka”. Za jego sprawą przedstawiamy Wam najciekawsze produkcje, w które można zagrać w dziale https://darmowe.gry-online.pl/.

Jednym z głównych atutów „Gier Darmowych” jest unikalna konwencja, w oparciu o którą powstawać będą kolejne odcinki programu. Każdy z nich będzie poruszać konkretną tematykę gier darmowych, przybliżając w zabawny sposób wybrane zagadnienie. W pierwszym odcinku wyjaśniamy Wam jak na podstawie przepisów zawartych w grach komputerowych stworzyć wyjątkowe sushi.

Pierwszy odcinek programu Gry Darmowe - ilustracja #1

Dedykowany wszystkim miłośnikom elektronicznej rozrywki, program „Gry Darmowe” pokazuje, że przy darmowych grach komputerowych można się świetnie bawić. Dba o to główna prezenterka programu, czyli Dagmara Sitek (dbająca o to, by dział https://darmowe.gry-online.pl/ spełniał wszystkie oczekiwania użytkowników gry-online.pl) oraz ekipa serwisu tvgry.pl. „Gry Darmowe” będą emitowane co miesiąc.

Dzięki programowi poznacie najlepsze darmowe gry komputerowe. A musicie wiedzieć, że jest z czego wybierać. Na łamach działu „Darmowe Gry” znajdziecie obecnie 40 pozycji MMO, 121 tytułów do pobrania, wirtualny salon gier (z ponad setką produkcji), ponad 560 gier na komórki i 7827 produkcji na przeglądarki.

Każdy odcinek „Gier Darmowych” wieńczyć będzie konkurs, w którym do wygrania będą promocyjne kody do gier darmowych i inne nagrody. Zachęcamy Was do oglądania pierwszego, premierowego odcinka na łamach serwisu tvgry.pl!