Dailymotion
Tvgry na Youtube

3

Darmowe.gry-online.pl

Małe, słodkie, darmowe.

25 798 wyświetleń

(7:20)

4 grudnia 2010

”Youda Sushi Chef” lep sushi na czas na podstawie smakowitego menu. W ”Bilbo: Cztery strony świata” serwuj dania na 40 poziomach. Graj w zabawne mini-gierki. ”Mistrzowie kuchni” przyrządzaj potrawy i odnajduj obiekty na czas w 8 różnych lokacjach.

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

19 czerwca 2026

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!
Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?

tvgry

19 czerwca 2026

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?
Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

11 czerwca 2026

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia
Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.

tvgry

9 czerwca 2026

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia
Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
1

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ

Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.

tvgry

29 maja 2026

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Rayman wreszcie wychodzi z cienia, ale czy w formie, na którą liczyliśmy? Po 13 latach od debiutu kultowej platformówki Ubisoft niespodziewanie serwuje nam Rayman Legends Retold. Odwiedziliśmy twórców, by na własnej skórze sprawdzić, czy ten projekt to pełnoprawny remake, czy tylko rozbudowany remaster. Czy sentyment będzie wystarczającym powodem do zakupu?

tvgry

9 czerwca 2026

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!
Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.

tvgry

8 czerwca 2026

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22
Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.

tvgry

29 maja 2026

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1
Czy nowy LEGO Batman to  największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.

tvgry

26 maja 2026

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia
Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.

tvgry

19 maja 2026

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

G
Generał
37
2011-01-01 19:04

CyberTron -> tu się z Tobą zgodzę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
CyberTron
Imperator Wersalka
111
2010-12-21 16:16

Dagmara ma najsłodzszy uśmiech w całym Krakowie:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
23
2010-12-19 14:20

Co to ma być? Program kulinarny? To, że w roli lektora występuje kobieta i co chwilę widzimy dwie panie bawiące się ryżem nie oznacza, że jest to ciekawy program. Wolałbym obejrzeć jakiś wywiad albo coś ambitniejszego. Rozumiem, że chcecie zdobyć jakieś środki dzięki tym grom, ale można było nas inaczej zachęcić do zapoznania się z nimi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😁
Pretorianin
15
2010-12-15 15:10

Dziękuję bardzo! Cieszę się, że zobaczymy kolejny program z Twoim udziałem, już nie mogę się doczekać.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Centurion
7
2010-12-14 21:32

Wielkie Dzięki :D
Nareszcie coś wygrałem :D :D
Czekam na kolejny odcinek

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Seblord
Pretorianin
63
2010-12-08 19:50

jjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaa chcę do waszej ekipy no pls :) całuski :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Seblord
👍
Pretorianin
63
2010-12-08 19:45

ale z was laski jak ja nie mogę pozdrowienia a i dajcie kamasutreXD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
<<^Skejcik^>>
Legionista
12
2010-12-06 20:40

Ciekawe czy będzie o APB Reoladed czy jakoś tak. A tak w ogóle to ja bym zjadł batoooooonaaa... :PP

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-12-06 18:37

Cześć!

Zgodnie z tym, co zapowiedziałam w programie, wybrałam 10 najfajniejszych komentarzy. Osoby, które dostaną kody do gier Bilbo:Cztery strony świata i Youda Sushi Chef to: Sassafrass, Spider150, Niko232, Archanioł93, Mu-H, Artii007, Loki88, Gothacker, Elvis_btm, oOShinOo. Gratuluję!

Wszystkim pozostałym dziękuję za pozytywną energię i przemiłe wpisy!

A na koniec jeszcze kilka odpowiedzi:
Skowyr - Tak jest ^^
DanikTytanik - "Inne od innego". Ciekawe określenie i strzał w dziesiątke. Dokładnie tak miało być:-)
Darth Father - OMG, a jednak jest ktoś, kto rozumie moje poczucie humoru:-)

Wiele osób pytało też o to, jak często nasz program będzie emitowany, odpowiadam więc masowo - CO MIESIĄC.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia za kilka tygodni.
Pzdr, Dagmara.
[email protected]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
15
2010-12-05 18:51

O mój Boże. niech wywalą z TvGry Lorda i Dela. Chyba się zakochałem.... :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legionista
9
2010-12-05 18:26

Grałem w Yoda shushi chef (30 min),całkiem przyjemna gierka może kiedyś kupie pełną wersje XD.
Gra na prawdę wciąga i daje się nie zauważyć że minęło już te 30 minut!
Całkiem fajne patrzeć jak goście zżerają ci całe zapasy a ty na tym zarabiasz :D.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
helias16
Glorious PC gamer
113
2010-12-04 17:45

kiedy nowy odcinek?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2010-12-02 17:20

Uuu. Masz wspaniały głos, już po Gry On Air chciałem to napisać ;)
A ta blondynka bardzo, bardzo ładna ^^

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2010-12-01 17:05

Te gry niby takie bez sensu, a mnie wciągnęły... i cholera mnie wzięła gdy darmowy czas się skończył.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Legionista
6
2010-12-01 05:41

Dagmara ^^ ty jesteś na tym filmiku z suszi* ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legend
118
2010-11-30 19:05

Nie które teksty po prostu genialne.Można się uśmiechnąć:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😊
Konsul
61
2010-11-30 18:49

No dziewczyny macie 10 ;D za te sushi :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-11-30 17:22

Ci w GOL-u to nerdy... 0_o? :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Legionista
27
2010-11-30 16:38

Pani w blond włsach ma bardzo ładne paznokcie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😊
Konsul
61
2010-11-30 15:55

Fajny pomysł z tymi darmowymi grami ;d i nie tylko to ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
"AsSaMoN"
Konsul
18
2010-11-30 15:26

wooooooooo jedzący DEL

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-11-30 15:05

Spoko, ciekawe nawet te dziew... ee gry ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
56
2010-11-30 15:01

Ale śliczności to prowadzą!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Junior
3
2010-11-29 19:01

Zamiast tego wyświetla się flesz z 29 listopada.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2010-11-29 16:35

Fajowy program - masz fajny głos :). Vermi się ucieszył. Kamasutra! Łosoś nieee! Matrix. HAAHAHAAH deformacja dłoni. Ci w GOL'u mają fajnie :).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
TheCypek
😜
Legionista
12
2010-11-29 15:30

Kiedy następny odcinek? <3 xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
95
2010-11-29 15:02

Kiedy będzie kolejny odcinek Darmowe.gry-online.pl bo mi bardzo się podoba.
Buziaczki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
85
2010-11-29 14:07

Kobiecy głos bardzo przyjemny, powodzenia w dalszej karierze, drogie Panie, pozdrawiam!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Legionista
8
2010-11-29 13:58

Wszystko cacy ;-) tylko 1 błąd.. już nie bracia Wachowski tylko rodzeństwo :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Junior
0
2010-11-29 11:05

ha:D fajny filmik, więcej takich poproszę:) może być w takiej samej obsadzie;P xDDD hm...zazdroszczę tym chłopakom z tvgry, może macie jakiś wolny etat:P heh

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
ROJO.
👍
Magia Kontrastu
187
2010-11-29 10:22

Fajne dziewuchy - super przyjemny głos. Porządny materiał! Gratuluję!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Konsul
60
2010-11-29 02:02

Nie no ja proponuje ten pomysł z Kamasutrą może jeszcze przemyśleć , tak od razu porzucić go na starcie :/ :P

Cóż jak to było mówione - w końcu złamanie jakieś konwencji i jakaś odskocznia, bardzo przyjemny głosik (chociaż jak dla mnie aż za dużo tych porównań było w tym filmiku ;) ) jak (nie będąc szczególnie oryginalnym) i same piękne Panie - na pewno będę czekać z niecierpliwością na następny odcinek , byle by tylko po takiej fali pozytywnych komentarzy nie zawstydziły się i nie po ukrywały , to była by dopiero katastrofa ;( ;( ;( ;( :(

Nie było tylko podane jednego - co ile filmiki będą się ukazywać? Co tydzień, dwa tygodnie? ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legionista
6
2010-11-28 23:25

Ładne panie macie w tej redakcji :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Chorąży
22
2010-11-28 22:50

No właśnie! Kiedy wreszcie przerobicie elektroniczną wersją kamasutry?!

A tak wogóle to nie za dobrze macie w tym gry-online? Szczerze mówię co widzę, a widzy gry, jedzenie i najważniejszy element całej tej imponującej układanki - kobiety.

Wiecie co to jest święta trójca. Co ja piszę?! ŚWIĘTA TRÓJCA! Trochę się zmieniała na przestrzeni lat.
1. Od starożytności do współczesności - wino, kobiety i śpiew.
2. Lata sześdziesiąte i siedemdziesiąte - sex, drugs & rock'n'roll.
3. 2010 - panienki, żarcie i gry wideo. xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
2010-11-28 22:50

A mi się pani podoba :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WnuQ M.
Legionista
15
2010-11-28 21:48

Kamil6910 "jak ja cie pi*****ne to cie krew nagła zaleje".

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Chorąży
14
2010-11-28 21:46

Szczerze to nuda.....ale dziewczyny fajne więcej Kobiet przyjemniej się patrzy w monitor ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WnuQ M.
😃
Legionista
15
2010-11-28 21:45

Zobaczenia Deela jedzącego sushi - Bez cenne

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Legionista
9
2010-11-28 21:18

ryba - 10zł
ryż - 4zł
Mina Marcina z sushi w ustach bezcenne ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
64
2010-11-28 20:33

To w koncu Gry Darmowe czy Gry Darmowe inaczej ? bo jak mam placic za grę darmową to chyba skucha lekka...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
76
2010-11-28 20:28

Zamiast gry darmowe powinien ten odcinek się zwać gry edukacyjne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😍
Centurion
14
2010-11-28 20:01

zalowe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
12
2010-11-28 19:40

najbardziej z tego filmu podoba mi się ta blondynka :D
Pozdrawiam!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-28 17:30

najgorsze jest to, że gdyby nie fajny damski głos, i dwie fajne dziewczyny to nigdy tego filmiku bym nie obejrzał. Pytanie, kiedy Dagmara będzie prowadzić Przegląd tygodnia, Dell nie jest taki ładny :))

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dart Wafel
Der letzte Ritter
61
2010-11-28 17:19

Elektroniczna kama sutra xD Oplułem herbatą ekran xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MrAks
Pretorianin
63
2010-11-28 17:02

A cóż to za przeurocza blond Pani podaje to sushi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ychos
Pretorianin
43
2010-11-28 16:51

Hahah już dzieci na Kamasutrę czekają i będzie pewnie to co na trailerze dynasty warrior 7.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
11
2010-11-28 16:48

nieprzyzwyczaje sie do kobiecego głosu na tvgry.pl Troche mniej zbędnego nawijania (chodzi o to pod koniec nie potrzebne to było) i będzie dobrze. Więcej filmików z grami online :) przyda się napewno

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2010-11-28 15:20

Dida99: "lachonów to sie w sieci jeszcze naoglądacie".
W necie tak, ale w necie w TVGry nie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
50
2010-11-28 15:01

Ludziska!!! lachonów to sie w sieci jeszcze naoglądacie, a oceniajcie treść filmiku a nie prezenterki. Bo ja póki co widzę tutaj tylko żerowanie na najniższych instynktach. Nie dajcie się omamić ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Legionista
19
2010-11-28 15:01

Świetny filmik

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gwynbleidd
Chorąży
19
2010-11-28 14:21

Smacznego Del. ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
goku plx
👍
Pretorianin
50
2010-11-28 12:55

Kurcze ale fajna ta blondyna ^^ podobna do

spoiler start

babki z Mother Knows Breast

spoiler stop

Komentarz w trakcie filmiku był Twój czy Twojej koleżanki?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
😜
Junior
3
2010-11-28 12:41

Maćkowi z Klanu pewnie się spodoba....mnie niekoniecznie :/ <co sie stao???!!!>

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
👍
Pretorianin
49
2010-11-28 12:16

Ta... Może to nie jest program o grach, ale za to nie umrzemy z głodu :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Pretorianin
35
2010-11-28 12:11

może dobyci fajne przepis

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-11-28 11:08

Witam :). Pomysł bardzo dobry, grałem już w tą darmową grę i naprawdę jest godna polecenia każdemu początkującemu kucharzowi. Jednym słowem, bardzo ciekawy pomysł. Pozdrawiam dwie piękne panie :).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-11-28 08:02

coś dla mojej siostry :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2010-11-28 03:14

I na coś takiego czekałem. I nie chodzi tu wcale o robienie sushi, chociaż to też może być interesujące, ale coś odbiegającego od konwencji. A jeśli możemy przy okazji usłyszeć piękny głos, który należy zapewne do jednej z dwóch pań, przygotowujących sushi (zastanawiam się jedynie, do której), jestem za. Komu się nie podoba, może nie oglądać, ja sam często gram we flashowe gierki (jak np sushi cat z początku filmiku i jego remake). Będę wielce uradowany, jeśli usłyszę panią jeszcze przynajmniej kilka razy, bo brakuje w tvgry kobiecej ręki (od kiedy pani z Owoców Morza zniknęła). Mina Dela w 6:39 świetnie opisuje mój stan po obejrzeniu tego materiału- rozkojarzony, zamyślony, lekko zdenerwowany, zastanawia się, czy aby na pewno posiłek nie był zatruty i czy nie będzie to ostatnia porcja sushi w jego życiu, aczkolwiek delektujący się smakiem. Ponadto podoba mi się luźna koncepcja, czasem nieco ironiczna. Jestem za!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
50
2010-11-28 03:09

Bardzo przyjemny material, ktos sie postaral - prosimy o wiecej!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Legionista
10
2010-11-28 02:16

PS - trochę szkoda, że wszystko kręci się wokół jakichś fleszówek. Sam wychowałem się na Home of Underdog i "abandonwerach", chociaż nie tak dawno słyszałem głosy, że nie jest to do końca legalne. Dziwne...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Legionista
10
2010-11-28 02:13

Wszystko niby w porządku, pomysł niby ciekawy... ale koncentrowałem się głównie na dziewczynach i nie pamiętam, o czym była gra. Dziewczyny - błagam - nie czytajcie z kartki, lecz improwizujcie. Lepsza improwizacja z małą ilością informacji, niż encyklopedia czytana z kartki, bo się zasypia. Czytanie sprawia, że efekt końcowy jest sztuczny i nijaki - wszelkie docinki, kawały itp. kompletnie nie śmieszą. Pozdrawiam i mam nadzieję, że w następnym odcinku wykażecie więcej luzu i odwagi :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Pretorianin
68
2010-11-28 01:46

Pomysł inowacyjny. Temat o jedzeniu zrealizowany świetnie. ALE...
Za kod z góry dziękuję, nie skorzystam. Jest mnóstwo flash'ek za które nikt nawet nie wspomina o zapłacie.
PS. Czekam na odcinek o grach dla dorosłych z tymi paniami. Mam nadzieję że będą tak samo zaangażowane jak przy tworzeniu sushi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
23
2010-11-28 01:42

Że co to ma niby być ??????????????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Legionista
10
2010-11-28 01:32

EXTRA pomysł i wykonanie. Czekam na ciąg dalszy:D

Łał :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Nikodemsky
Centurion
60
2010-11-28 00:16

Bardzo ciekawy pomysł, jednak zauważyłem że póki co w programie nie ma zbyt ciekawych tytułów, to po pierwsze, druga rzecz w większości to zwykłe gry przeglądarkowe flash/php, gdzie tytuły które nie są oparte JEDYNIE na tej technologii?

Szczerze mówiąc także w dziale mmo spodziewałem się tytułów gier MMORPG które są także całkiem darmowo(oczywiście przy uprzednim ściągnięciu klienta) - ale dlaczegoż by nie? Nie chcę podawać konkretnych przykładów żeby uniknąć osądów o kryptoreklamy, lecz choćby na oficjalnym mmorpg.com można znaleźć masę darmowych mmo, zresztą to samo tyczy się action FPSów i innych.

Koniec końców mam nadzieję źe program pójdzie w dobrą stronę.

Panie prowadząca też całkiem miła :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
gracz12301
😊
AFC
122
2010-11-28 00:08

Program mnie nie wciągnął, ale przyjemnie posłuchać tak ładnego głosu. A panie na filmie też w porządku, tak więc będę oglądał dalej, ale ma być to prowadzone przez te dwie panie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
37
2010-11-28 00:06

Boże ale pierdoły D:D:D hahahah DARMOWE GRY :D hehehe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😱
2010-11-27 23:53

NO ZDEEEEEEKA DZIWNE ALE MOŻE BYĆ CHOCIASZ MAM NADZIEJE ŻE TEGO WIECEJ NIE BEDZIE

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
14
2010-11-27 23:13

bardzo mi się podoba ten program
rzeczywiście grałem w youda sushi i się wnerwiłem kiedy mi wyskoczyło że nie mogę grać dłużęj
gra wciąga i to bardzo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2010-11-27 22:59

Ludzie nie przesadzajcie, zrobili jeden filmik odskakujący od konwencji, a wy już od razu na stos. Jak dla mnie coś takiego może funkcjonować jako dodatek do właściwego contentu. Nic w tym złego. Doom Starców to była najlepsza "inna" seria na TVGry, była świetna, najlepsza. Co się porobiło, to ja nie wiem i chyba nikt się z nas się nigdy nie dowie. Poco by mieli Wonzia wyrzucać, skoro znakomita większość go lubiła i trudno się dziwić, bo był świetny. Może to jego decyzja? A Owoce Morza też zniknęły nie wiadomo dlaczego, mogli by informować co się im nie sprawdziło, albo co, bo nigdy nie wiadomo. Jak nie nadążacie, to może zróbcie jakiś konkurs na filmiki i ktoś się znajdzie do pomocy, albo co.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Centurion
39
2010-11-27 22:58

Wygląda....... ciekawie. Chyba w ogóle spróbuję tej surowej ryby i wodorostów :D Ciekawe tylko, czy na pewno panie nie oszukiwały i gotują używając tylko gier online :p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
😁
Chorąży
16
2010-11-27 22:57

Program nie oszukujmy się na zabicie czasu - ale głos ma pani miły :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
28
2010-11-27 22:51

Chcemy więcej, nareszcie coś nowego.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😜
Centurion
60
2010-11-27 22:14

powinniscie skrocic ten film do regulaminowych 30 sekund i puszczac przed innymi bo to przeciez najzwyklejsza w swiecie reklama -.o

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kamyk_samuraj
Legend
126
2010-11-27 22:09

Podobnie ja bohater jednej z gier, uznałem, że moim powołaniem jest kuchnia i dzięki niej zdobywam serca kobiet

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
zdichuu
😃
Generał
50
2010-11-27 22:03

[145] POPIERAM!!!! :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
😈
Konsul
39
2010-11-27 22:00

Wszystko fajnie, ale jakby były głębokie dekolty to byłoby jeszcze fajniej :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
9
2010-11-27 21:44

Kawał dobrego filmiku!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Pretorianin
33
2010-11-27 21:43

Niezły pomysł z tym suszi.A tak w ogóle to fajne urozmaicenie(ile dałyście z ten kawior??)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
👍
Chorąży
25
2010-11-27 21:39

Ale fajnie :/ Super praca, fajne jedzenie w czasie pracy, nie nudzicie się, robicie co lubicie... I kurde też chcę taki balkon

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
7
2010-11-27 21:30

jak obejrzałem ten filmik to mnie urzekło to że w gronie chłopaków pojawiły się również kobiety

a z drugiej strony zgłodniałem jak go obejrzałem macie talent

dzięki za zach ente na gry i czekam na ciąg dalszy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
14
2010-11-27 21:25

ile czasu trwało robienie sushi? pytam bo postanowiłem zrobić jutro sushi na kolacje :) dziękuje za pomysł

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Chorąży
14
2010-11-27 21:08

:[ i mam smaka na suszi*

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😈
Pretorianin
28
2010-11-27 20:56

Ok fajny materiał, a pomysł z wirtualną Kamasutrą jak najbardziej trafiony :DDDDDD
Jak wam się skończą pomysły to proponuje wrócić do tego, tak czy inaczej ta inicjatywa wyszła poniekąd od was więc coś jest na rzeczy. ZD

Pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
26
2010-11-27 20:42

Dziewczyny z TvGry rządzą

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Q
😉
Chorąży
11
2010-11-27 20:35

Dziewczyny nie słuchajcie ich ten program jest bardzo fajny a że takich jak niektórych rzucają dziewczyny to się na laskach z tv-gry wyzywają

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Junior
3
2010-11-27 20:34

Heh Jessica Chobot to to nie jest ale zawsze to jakiś początek;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
3
2010-11-27 20:14

Nigdy nie jadłem sushi, ale może dzięki wam spróbuję :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-27 20:06

Fajny pomysł, może następnym razem pokażecie pare "przepisów kulinarnych" z gry Last Call :) :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
li_s
Konsul
31
2010-11-27 20:02

gry w sam raz do grania w biurze, oczywiście jak szef nie widzi :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Chorąży
0
2010-11-27 19:47

sieciowe7 Von Zay odszedł z tvgry.pl i tworzy swoje filmy na youtubie sprawdź konto Wonziu na youtubie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Legionista
13
2010-11-27 19:44

Ku mojemu zaskoczeniu filmik bardzo interesujący.. Ale muszę przyznać że nie myślałem nigdy w ten sposób o grach, bardzo fajna sprawa ;] Jest to miła odskocznia od filmów z cyklu gramy;d A Panie niech częściej pojawiają się w takich filmikach. Pozdrawiam ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
17
2010-11-27 19:42

A to miła odmiana. Wchodzę sobie na TvGry - patrzę sobie film pt. "Darmowe.gry.online.pl". Puszczając filmik myślałem, że znowu usłyszę Della czy Lorda (bez obrazy chłopaki), a tutaj słyszę miły damski głos ;D. Wogule orginalny pomysł na film, mam nadzieję, że pojawi się więcej takich filmików. Pozdro

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
ASZ5
👍
Konsul
47
2010-11-27 19:32

Mi się podoba :)

Skoro dzisiejszy program jest poświęcony gotowaniu na podstawie darmowych gier kulinarnych, to czekam jeszcze na program o... czymkolwiek na podstawie darmowych gier, bo akurat panie wybrały sobie najłatwiejszą rzecz :)
Chciałbym zobaczyć np. jak symulator Eskimosa sprawuje się w realu :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-11-27 19:30

Ta a w następnym odcinku dajcie lekcje parkura według Prince of Persji albo Mirror's Edga.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Q
😜
Chorąży
11
2010-11-27 19:19

Jadł już na końcu to teraz nich coś z wami ugotuje a nie w Call of Duty: Black Ops - tryb zombie gra z kolegami. Do kuchni go do kobiet !!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😊
Centurion
34
2010-11-27 19:15

Według mnie to bardzo dobry pomysł, a i obsada jest genialna :D
Więcej takich
PS mógłby mi ktos powiedziec co się stało z VonZayem??
PS2 program jak ii obsada są bardzo w moim guscie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Q
👍
Chorąży
11
2010-11-27 19:13

Fajny pomysł! Naprawdę ekstra !!! Zaproście kiedyś DELLA do gotowania.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Chorąży
21
2010-11-27 19:09

Hokus pokus czary mary jest sushi i są browary ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
vizharan
Pretorianin
99
2010-11-27 19:07

I na co tak narzekacie? Zawsze to jakieś urozmaicenie z kimś nowym.
winter112 Jakby nie patrzeć to było o grach.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
10
2010-11-27 18:45

Naprawdę tego nie zrozumiem ten program nie jest taki zły a wy tak się o nim negatywnie wyrażacie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
😜
Konsul
64
2010-11-27 18:43

yyyyy, 1. a te gry zapisują stan gry ? 2. jak darmowe jak nie są darmowe ?! 3. Program nieco inny niż tu pozostałe 4. Dacie mi ten kod ? 5. I tak nie dacie bo raczej zbytnio ni jest mi potrzebny :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
😊
Chorąży
0
2010-11-27 18:42

Ok przestaje ale musicie przyznać że to telewizja dla graczy a nie tvkuchnia dowidzenia żal mi Tvkuchnia.pl bo TvGRY.pl to to napewno niejest LORDAREON I DEL ZASTANOWCIE SIE CO ROBICIE Z tvkuchnią.pl dawniej (Tvgry.pl) dowidzenia

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
😒
Generał
5
2010-11-27 18:40

Też chce suszi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-27 18:35

Winter, NIE SPAMUJ! ...ale fakt, ten "program" to POWAŻNA przesada, ale się nie dziwcie, TVGry pewnie dostają za to trochę kasy, ale jak dla mnie to i tak nie powinno się znajdować na tej stronie, bo niedługo totalnie zejdzie na psy...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
10
2010-11-27 18:26

Winter 12 przestań z tym buntem widać że dziewczyny się postarały a ty wąż po nich się ślizgarz

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😍
Pretorianin
15
2010-11-27 18:16

Ludzie weźcie coś z nim zróbcie, bo nie wytrzymam. Przecież to nie jego pierwszy raz, powinien już dawno dostać bana forever.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Chorąży
14
2010-11-27 18:01

Widze jakaś nowa seria

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Pretorianin
27
2010-11-27 17:46

Wolalbym Dom Starcow.
Kiedys byl tez program Owoce Morza, co sie z nim stalo?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Legionista
15
2010-11-27 17:39

Niezły program i fajny pomysł. Najbardziej mi sie podoba mistrzowie kuchni.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Legionista
24
2010-11-27 17:36

czesto jadam sushi + fajne laski = win

Ps. glon nie smierdzi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
21
2010-11-27 17:31

Ale w tym tygodniu dodaliście filmów OMG. Wracając do tematu... Bardzo dobry pomysł i chętnie zobaczę kolejne odcinki :) Ta pani ma podobny głos (przypuszczam) co pani z Owoców Morza. Chciałem się zapytać czy to będzie leciało co sobotę ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
xavy
Pretorianin
66
2010-11-27 17:30

Nędza! Niech z reaktywują DOOM STARCÓW!!!!!!!!!!!!a nie jakieś gówno!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ezio339
Konsul
23
2010-11-27 17:04

Czy ja jestem na tvgry.pl czy na tvkuchnia.pl??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
50
2010-11-27 17:01

Wogóle mnie ten filmik nie przekonał. Sama jego idea wydaje mi się dosyć dziwna, bo chyba każdy normalny człowiek chcąc znaleźć przepis na sushi sięgnąłby do książki kucharskiej a nie do gry komputerowej. Panie urocze, nie da się ukryć, i to chyba głównie one decydują o popularności tego filmiku. Okrutne ale prawdziwe. Jak na 100 materiałów prowadzonych przez chłopaków w okularkach trafi sie jeden prowadzony przez parę ładnych dziewczyn to faceci dostają białej gorączki ;P Tylko szkoda że to mija się z celem. Mam nadzieję że następny temat będzie ciekawszy niż kulinaria.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Centurion
15
2010-11-27 16:57

STAAAAAARRRRRCRAAAAAFT222222222222222222222222222222222222222222222

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
2010-11-27 16:48

Super filmik.
No proszę kto by sądził że inspiracji można szukać w grach :-)
Widać że i one potrafią uczyć i zabawić a sushi na pewno smakowało.
Pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki z nowej kategorii.
Pozdrawiam.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Chorąży
6
2010-11-27 16:36

Wtf? Nie spodziewałem się takiego materiału :D.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
👍
Centurion
52
2010-11-27 16:36

Nareszcie coś nowego...
Więc jednak i piękne panie lubią granie ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Legionista
13
2010-11-27 16:28

Ależ piękne panie :D Fajnie tam chłopcy macie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Legionista
9
2010-11-27 16:27

Mogliście sobie darować...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gorillaz 2-D
😊
Miejsce Na Twoją Reklamę
72
2010-11-27 16:14

Uśmiech pani w blond/siwo włosach <3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
👍
Legionista
23
2010-11-27 16:11

Pomysł ciekawy. Mam nadzieje że zobaczymy kiedyś osobę z takim pięknym głosem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Generał
62
2010-11-27 16:08

4:35 do 4:42 ----> słodka jesteś. Taką buzie długo się pamięta, nawet raz widzianą.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2010-11-27 16:03

Itadakimatsu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😊
Centurion
31
2010-11-27 16:03

Definitywnie mój ulubiony cykl programów na tvgry.pl! Zakochałem się w uśmiechu blondynki @>--

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Legionista
23
2010-11-27 15:56

Fajny filmiki , od kiedy gry-online maja taka opsade , chetnie zobacze pania w jasnych blond włosach w innych filmikach .Pozdrawiam panie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Centurion
26
2010-11-27 15:53

nie gram w takie gry ale program nawet fajny bo w końcu pokazujecie nasze wspaniałe TVGRY.pl od kuchni :) ciekaw jestem następnego odcinka może zrobicie Bigos xDDD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dareios
Super Sayan
49
2010-11-27 15:38

smacznego :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
11
2010-11-27 15:30

WTF

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Centurion
20
2010-11-27 15:30

Jestem fanem Call of Duty i jestem ciekawy jak wyglądało by gotowanie w tej grze :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Centurion
20
2010-11-27 15:26

Gotujcie w każdym programie. Pozdro dla miłych pań od kuchni.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
👍
Centurion
20
2010-11-27 15:24

bardzo podoba mi się edukacja poprzez gry. Chciałbym aby powstało więcej takich filmów. Pozdro dla zespołu TV gry

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Centurion
38
2010-11-27 15:24

Małe zaskoczenie :P ale bardzo mi sie podobało czekam na wiecej, pozdrawiam miłe panie od sushi :p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Legionista
17
2010-11-27 15:23

SSSZZZZAAAAAAAJJJJJJSSSSSSSS xd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2010-11-27 15:18

Tak więc " Daje Fajny Komentarz " Proszę o kod :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-27 15:17

W przypadku gier o sushi gry darmowe są smaczne i zdrowe.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
2010-11-27 15:13

Blondynka całkiem całkiem ;] Chętnie bym zjadł sushi przez nią przygotowane

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😜
Legionista
6
2010-11-27 15:09

Mina del'a mówi "Hmm to może być ciekawe" (może dla tego że podają je tak śliczne panie)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-27 14:57

Filmik fajny, pomysł spoko, jeśli dziewczyny będą dalej prowadzić ten program to będę oglądać regularnie;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mr. Noob
Konsul
21
2010-11-27 14:44

fajny material i ciekawy spsub na zareklamowanie nowosci na gry online czy nastepne odcinki beda sie pokazywac systematycznie ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Konsul
23
2010-11-27 14:38

fajne

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
👍
Konsul
19
2010-11-27 14:34

Hehe :d Fajny program :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
33
2010-11-27 14:28

Nie no spoko ale mimo wszystko wolałbym tę elektroniczną wersję kamasutry ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
36
2010-11-27 14:16

Juhuuuu dziewczyny!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Generał
47
2010-11-27 14:09

super pomysł ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-11-27 14:07

Bardzo fajny pomysł! ;D Sam często pykam w tego typu gierki, i dają często więcej radochy niż nie jedna pudełkowa wersja gry za ok.100zł . Pozatym w końcu zamiast fejsów panów z tv gry można ujrzeć twarze płci piekniejszej ! ;D

btw. przepis na sushi jak najbardziej sie przyda ! ;DDD Pozdro dla pań!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
InF'ernaL
Konsul
46
2010-11-27 14:06

Naprawdę super :) A kiedy będzie taka kamasutra? ;) Japońska kuchnia... Mmm pycha! Po zazdrościć tam ekipie która smakowała sushi ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Devorels
😃
The Phenomenal One
66
2010-11-27 13:54

Jeśli byście mogły pokażcie jak robić Taco Plis :p
Susi mi nie smakuje ale zjadłbym Taco :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
👍
Chorąży
23
2010-11-27 13:51

nowa laska fajne imie ola fanka bardzo mi się podoba

bardzo mi się podoba ten program błagam żeby scie go nie wyrzucali jak owoców morza ale bardzo proszę żeby wrucili ja chcę owoce morzaaaa !!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
16
2010-11-27 13:49

Fajny program, przynajmniej mi si€ bardzo podoba i jest to mia odmiana od różnych "Gramy!" itp. :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kedzior_msz
madafaker
39
2010-11-27 13:42

brakowalo mi tylko watrobki z fasolka i dobrego chianti :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
17
2010-11-27 13:41

średnie na jeża

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Centurion
7
2010-11-27 13:29

MNIAM ! :)
Widać że wszystkim smakuje :) Zajadacie się aż uszy się wam trzęsą :)
Super program

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-11-27 13:29

Bardzo Was przepraszam za to co teraz powiem! Are you fucking kidding me? Zróbcie może osobną telewizję dla fanów sushi, a na tvgry.pl darujcie sobie takie programy, eh. Dojebaliście Mnie teraz, na prawdę. <facepalm>

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
😊
Professor Chaos!
68
2010-11-27 13:26

Zróbcie filmik o jakichś grach strategicznych MMO(RTS?) via www czy jak to się tam nazywa (:P). Typu OGame, Ikariam, ale pokażcie tylko najlepsze! (Grałem w Ikariam i OGame, ale są średnie bo jak dla mnie trochę za mało rozbudowane :()

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-11-27 13:21

Nie trzeba już jechać z granicę, ani szukać chińskich restauracji, żeby zjeść sushi. :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2010-11-27 13:11

Przyznam, że tematyka programu bardzo mnie zaskoczyła (pozytywnie) :) Nie spodziewałem się, że można zrobić sushi na podstawie gry :o Program bardzo fajny, miłe prezenterki, czego chcieć więcej? :) Czekam oczywiście na następny

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-11-27 13:08

zarąbista rzecz na tvgry.pl ,fajnie,że dałyście przepis na sushi, zrobię w tym tygodniu siostrze bo bardzo lubi sushi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Pan Tur
Czempion_Kirkwall
34
2010-11-27 12:57

fajny, ciekawy program, często gram w takie gry, ale nie nałogowo, wolę gry za które się płaci i starczają na więcej czasu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
RAmbo36[PL]
Centurion
88
2010-11-27 12:53

O losie ale zaskoczenie! Haha nie spodziewałem się takiego materiału i to w dodatku w sobotę ha. Nie no zobaczymy, zapowiada się ciekawie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Soulcatcher
Crimson Desert
293

Premium VIP

2010-11-27 12:47

Emisariusz ---> ale wcale tak nie jest jak mówisz http://gameplay.pl/Soulcatcher?TAG=183-Souls-Kitchen

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HETRIX22
👍
PLEBS
222
2010-11-27 12:46

Mega fajnie to zrobiły. Chciałbym tą Panią usłyszeń w jakimś GRAMY ma wporzo głos.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
26
2010-11-27 12:45

źle to interpretujesz Emisariusz ja tak nie dziele chodzi o to że z ciekawymi ludźmi fajnie by się gotowało sam jestem facetem, poza tym można by w takim programie na przykład wykonywać przepisy z wowa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
14
2010-11-27 12:40

Od darmowych gier o sushi lepsze może być tylko darmowe sushi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Generał
56
2010-11-27 12:32

Czym zajmuje się ta pani w blond włosach ? tez jest od web games ?
ci wszyscy którzy piszą ze gry flashowe są do dupy, zdziwilibyście byście się ile zarabiają producenci tych gier, a ile gra w nie osób przez Facebooka czy NK

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
10
2010-11-27 12:32

Fajne macie dziewczyny w tej redakcji :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Andreyew
Pretorianin
51
2010-11-27 12:27

ale goowno

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Legionista
9
2010-11-27 12:22

A co to jest ryż?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
👍
Legionista
16
2010-11-27 12:18

fajniutki filmik, kiedyś próbowałem sushi ale nigdy mnie nie interesowało jak powstaje aż do dzisiaj. Czego chcieć więcej, piękny głos, piękne kobiety, i super jedzenie. ZAZDROSZCZĘ

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Symeth
Legionista
22
2010-11-27 12:04

Program ma potencjał który trzeba by było rozwinąć. Koleżanko, popracuj troszkę nad głosem. Nie mówię że dykcja jest zła, tylko aby było więcej emocji, bardziej zachęcający, bezpośredni. To pierwszy odcinek dopiero, więc czekam na następne i z chęcią zobaczę jak się rozwija.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Generał
20
2010-11-27 12:02

Widze ze podzial "kobiety do kuchni" istnieje nawet w GOL'u :) dziewczyny nie dawajcie sie tak :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
21
2010-11-27 11:55

to jest tv gry czy kuchnia tv ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
26
2010-11-27 11:54

W końcu fajny program łączący rzeczy przyjemne z pożytecznymi, sam lubię gotować i grać. Może stały program kulinarno komputerowy mylę że zrobił by furorę w telewizji. Fajnie było by pogotować z płcią piękno TvGry.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
😉
Senator
54
2010-11-27 11:51

Świetny program, ale niestety nie na tą strone. Target tej strony to dzieciaki/gimbusy które nie zrozumią tego programu, ani jego sensu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
13
2010-11-27 11:49

Fajnie że to prowadza takie śliczne panie. Bardzo żartują i to jest fajne. A tekst dnia 'Gry darmowe są fajna bo są darmowe i fajne". Pozdrawiam nowe dziewczyny na stronie tvgry.pl.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kaczor_donald
1eden1edyny
54
2010-11-27 11:42

Nie interesuję się sushi ani darmowymi grami ale filmik obejrzałem do końca ze względu na piękny głos i świetne komentarze.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mu-H
Chorąży
24
2010-11-27 11:37

Miła i atrakcyjna pani Dagmara powinna zdecydowanie częściej pojawiać się w tvgry. Wspominałem już o tym przy okazji publikacji bodajże drugiego 'reportażu' z pracy redakcji jakiś miesiąc czy dwa temu, najwyraźniej moje modły zostały wysłuchane ;) W przeglądzie tygodnia rolę damską starał się prawdopodobnie dotychczas odgrywać Marcin (stąd te długie włosy), ale powiedzmy sobie szczerze - po pierwsze, nie jest on w stanie konkurować z urodą (chyba?) jedynego pracownika serwisu płci pięknej (i to dosłownie pięknej), a z drugiej strony myślę, że najwyższy czas na kolejną emancypację kobiet, tym razem w sferze rozrywki elektronicznej. Drogie Panie - przełamcie monopol mężczyzn na znajomość zagadnień z zakresu gier i programów, albowiem za prawdę powiadam Wam - niczego bardziej pociągającego, ręką ludzką lub boską stworzonego, nie dano mężczyznom, aniżeli atrakcyjnych kobiet z którymi pasje swe dane jest im dzielić, amen :)

PS: Marcin może już spokojnie obciąć włosy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
😜
Centurion
53
2010-11-27 11:37

W sumie fajne, ale mam wrażenie, że gdybyście zrobili filmik w tej samej konwencji o tym "czymś pikantnym dla dorosłych" to by było jeszcze fajniej...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Pl@ski
👍
Endżajner
50
2010-11-27 11:33

Zajebisty materiał!
Kompletnie mnie nie interesuje sushi i darmowe gry, ale dziewczyny są zajebiste, byłby za tym żeby wygryzły nerdów prowadzących TVgry i zajęły ich miejsce.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2010-11-27 11:31

Podoba mi się pani w blond włosach ;) Widać Dell był zadowolony z towarzystwa kobiet ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
23
2010-11-27 11:29

Nie tylko grami człowiek tylko żyje ;) I panie bardzo dobrze pomyślały aby oderwać graczy od gier i zaciekawić ich np gotowaniem .No gratuluje panią ciekawego pomysłu i dobrze wykonanego programu ja liczę na dalsze odcinki tego programu i pozdrawiam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2010-11-27 11:29

NUUUUDY, wogle mnie nie zaciekawił, porażka, filmiki o darmowych grach jakich tysiące w necie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
9
2010-11-27 11:28

Heh no super Jakaś Kobita w męskim gronie ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Legionista
22
2010-11-27 11:28

Daga mów mi brzydko po niemiecku xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Legionista
19
2010-11-27 11:28

TAK JEST!! zawsze marzyłem żeby otrzymać nielimitowany dostęp do gry Youda Sushi Chef lub Bilbo!! :P Wielka brawa dla tych kobitek i powodzenia w kontynuacji swojej pracy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Centurion
30
2010-11-27 11:23

no nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jaja se robicie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Chorąży
30
2010-11-27 11:20

Łeee. Sushi. Ostatnio mama przyniosła mi to na obiad. Trochę było sprzątania po moich wymiocinach.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Pretorianin
35
2010-11-27 11:20

Moociej to wie gdzie się wkręcić:D UNLIMITED SHUSI :D WEEEEEEE!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
przemas478
Senator
103
2010-11-27 11:11

Fajny program, ostatnio też się zastanawiałem czy na podstawie jakiejś darmowej gry można zrobić takie danie jak tam.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
niko_b
Generał
41
2010-11-27 11:05

Świetny film , to będzie dobra seria ;] i do tego piękny głos ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Chorąży
12
2010-11-27 11:01

Ciekawy program, ale jak widać dotyczy on w średnim stopniu gier darmowych. Tak naprawdę pokazane tutaj gry, należą głównie do gatunku tzw. casual. Momentami jest trochę chaotycznie, ale rozumiem, że takie było założenie programu ;), taki lekki program w sam raz na weekendowy poranek. Mam nadzieje, że wygram kody do pełnych wersji tych gier :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
143
2010-11-27 10:59

Zobaczymy co z tego będzie bo jak narazie sie nudziłem, Może to dlatego że nie interesuje mnie tematyka podejmowana przez gry zaprezentowane w tym odcinku.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
6
2010-11-27 10:53

Fajny ten nowy program dawno nie jadłem sushi ale mi smakowało raz grałem w Mistrzowie kuchni oby ten program trwał jak naj dłużej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
19
2010-11-27 10:50

Dagmara wymiata ;P Pamiętam ją z programu GryOnAir ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
ppaatt1
Obieżyświat
96
2010-11-27 10:49

i jeszcze jedno chciałbym aby Von Zay jakieś filmy zaczął robić.
Von Zay aktualnie walczy dzielnie z nałogiem w serwisie youtube. :)
Tutaj masz jego konto: http://www.youtube.com/user/Wonziu

A co do filmiku. Śmieszny. Rozwalił mnie moment "Kiedyś Cie znajdę" + Piramidogłowy z SH. :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
semp
Chorąży
23
2010-11-27 10:48

wcale mi sie nie podobalo ani ciekawe ani smieszne no nie wiem ja tego nie widze

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
👍
Konsul
40
2010-11-27 10:47

A tak liczyłem na... no wiecie... no nic śliczne panie, miły głos, a gry pewnie fajne ale wolę SSSSSTTTTAAAAAAAAARRRRCRAAAAAAAAFFFTTTTT DWAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Nawet Delowi skamowało :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Generał
21
2010-11-27 10:47

Ale zajebiste suczki :O

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl