Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2009, 09:45

Pierwszy gracz, który zdobył wszystkie osiągnięcia w World of Warcraft

World of Warcraft - jeden z najbardziej dochodowych tytułów ostatnich lat, ponad tydzień temu obchodził swoje piąte urodziny. Dziś z kolei świat obiegła wiadomość, że pierwsza osoba na świecie zdobyła 986 osiągnięć przygotowanych przez Blizzard. Wyczyn ten, kosztem prawdopodobnie setek godzin spędzonych przed komputerem, jest dziełem gracza z Tajwanu, wcielającego się w postać taureńskiego druida (dopakowanego na maksymalny, 80 poziom).

World of Warcraft - jeden z najbardziej dochodowych tytułów ostatnich lat, ponad tydzień temu obchodził swoje piąte urodziny. Dziś z kolei świat obiegła wiadomość, że pierwsza osoba na świecie zdobyła 986 osiągnięć przygotowanych przez Blizzard. Wyczyn ten, kosztem prawdopodobnie setek godzin spędzonych przed komputerem, jest dziełem gracza z Tajwanu, wcielającego się w postać taureńskiego druida (dopakowanego na maksymalny, 80 poziom). Warto też przypomnieć, że system osiągnięć wprowadzono do gry wraz z drugim dodatkiem Wrath of the Lich King w listopadzie 2008 roku.

Stopień poświęcenia potrzebny do osiągnięcia tego celu obrazują statystyki: gracz własnoręcznie ubił niemal 400 000 potworów, ukończył prawie 6 000 questów i zadał ponad 7 miliardów obrażeń. Więcej szczegółów na temat jego dorobku znajdziecie na serwisie tw.wowarmory.com. Gratulujemy samozaparcia.

Złośliwi zauważyli jednak, że w rzeczywistości graczowi z Azji do pełnego szczęścia brakuje punktu za osiągnięcie o nazwie BB King i jedynie dzięki błędowi w naliczaniu osiągnięć za starcia PvP na liście ma pełne 100 procent. Mimo to, Tajwańczyk aktualnie piastuje pierwszą pozycję w rankingu pod względem „ukończenia” World of Warcraft.

Pierwszy gracz, który zdobył wszystkie osiągnięcia w World of Warcraft - ilustracja #1