Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2020, 16:05

Pierwszy gameplay z Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Firma THQ Nordic opublikowała pierwszy pokaz rozgrywki z Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Materiał pokazuje jedną z trzech ścieżek rozwoju, którymi podąży bohater gry.

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, czyli odświeżonej wersji RPG akcji z 2012 roku. Przypomniał nam o tym wydawca, czyli firma THQ Nordic, która po raz pierwszy zaprezentowała fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Materiał skupia się na omówieniu jednej z trzech ścieżek rozwoju dostępnych dla postaci graczy – Finezji. Jak łatwo zgadnąć, adepci tej drogi będą preferować skrytość i spryt w starciach z wrogami. Do dyspozycji otrzymają spory wybór noży i sztyletów, jak również pułapki, bomby i trucizny. Dzięki temu będą metodycznie wykańczać przeciwników po cichu, jednego po drugim. O pozostałych (i zapewne bardziej bezpośrednich) ścieżkach zapewne usłyszymy w kolejnych przedpremierowych zwiastunach, które umilą nam oczekiwanie na debiut gry. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zadebiutuje 8 września na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Niestety, tytuł nie otrzyma polskiej wersji językowej.

Pierwszy gameplay z Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - ilustracja #1
Czasem trzeba zapomnieć o finezji.