Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2017, 09:03

autor: Góral

Pierwszy dodatek do Destiny 2 już w tym roku?

Na forum Reddit pojawiły się informacje związane z planowanymi dodatkami do nadchodzącej gry Destiny 2. Ponoć pierwsze z dwóch szykowanych rozszerzeń ukaże się zimą bieżącego roku.

Niedawno doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry Destiny 2 od studia Bungie Software. Choć do premiery produkcji pozostało jeszcze sporo czasu (debiut został zaplanowany na 8 września bieżącego roku), to niewykluczone, że właśnie poznaliśmy pierwsze informacje o planowanych dodatkach. Jeden z użytkowników forum Reddit ma ponoć znajomego pracującego w sieci sklepów GameStop. Niedawno szefowie poszczególnych placówek otrzymali widoczne poniżej instrukcje wyjaśniające, jak się sprawy mają z nową produkcją. Chodzi m.in. o datę premiery, platformy sprzętowe, na których ukaże się Destiny 2 itp. Na samym końcu znajduje się jednak akapit dotyczący przepustki sezonowej. Zapewni ona dostęp do dwóch dodatków zawierających nowe historie, misje i aktywności (zarówno do co-opa, jak i PvP), bronie oraz wyposażenie. Pierwsze rozszerzenie ukazać ma się zimą bieżącego roku, a drugie wiosną 2018 roku.

Instrukcje dla pracowników sieci sklepów GameStop / Źródło: Reddit.
Instrukcje dla pracowników sieci sklepów GameStop / Źródło: Reddit.
Destiny 2 w skrócie:
  1. gra na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC-ty;
  2. ukaże się 8 września bieżącego roku;
  3. przed premierą odbędą się beta-testy, w których udział mają zapewniony osoby zamawiające grę przed premierą.

Destiny 2 opowiadać będzie o próbie odbicia ostatniego bastionu ludzkości z rąk Ghaula. Przywódca Czerwonego Legionu podbił chronione przez Strażników ziemie, pozbawił ich mocy i zmusił wszystkich do ucieczki. Teraz będziemy musieli zjednoczyć herosów rozproszonych po Układzie Słonecznym, by móc stawić czoła potężnemu wrogowi.

Niestety do dwójki nie będzie można przenieść mocy, wyposażenia, pieniędzy i przedmiotów z jedynki. Zachowacie jedynie personalizację Strażników, o ile osiągnęliście 20. poziom i zaliczyliście misję Black Garden. Przypominamy także, że zamawiając Destiny 2 przed premierą, zapewnicie sobie udział w beta-testach, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy się one odbędą.

Produkcja ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Pierwszy dodatek do Destiny 2 już w tym roku? - ilustracja #2