Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 11:17

autor: Hed

Pierwszy dodatek do Borderlands 2 już dostępny - Captain Scarlett and her Pirate's Booty

Captain Scarlett and her Pirate's Booty, piracki dodatek do Borderlands 2, jest dostępny w sprzedaży. To pierwsze z czterech dużych rozszerzeń, jakie planują studio Gearbox i firma 2K Games.

Pierwszy dodatek do Borderlands 2 już dostępny - Captain Scarlett and her Pirate's Booty - ilustracja #1
Kapitan Scarlett zaprasza na nową przygodę w Borderlands 2.

Borderlands 2 otrzymał pierwszy z czterech planowanych dużych dodatków - Captain Scarlett and her Pirate's Booty. W tej kampanii przygotowanej przez studio Gearbox czteroosobowe grupy odwiedzą pustynną „zatokę piratów” oraz miasteczko Oasis. Po DLC można spodziewać się nowych postaci, sprzętu oraz pojazdów. I to dokładnie dostajemy. Christoph Hartmann, prezes firmy 2K, która wydaje Borderlands, zapewnił, że gra się dopiero rozkręca.

Captain Scarlett and her Pirate’s Booty to przygoda utrzymana w klimatach pirackich. W dodatku zajmiemy się poszukiwaniem skarbu u boku tytułowej pani kapitan. Po drodze odwiedzimy miasteczko Oasis, zmierzymy się z potworem Lewiatanem i spotkamy parę nieznanych wcześniej postaci (Shade). Bezkresne „oceany” pustyni przemierzymy za sterami poduszkowca, stylizowanego na łódź. Wszelkie wątpliwości powinien rozwiać poniższy zwiastun DLC.

Pakiet można kupić osobno lub w ramach przepustki sezonowej, która gwarantuje dostęp do wszystkich dużych DLC, jakie planuje Gearbox. Komplet czterech rozszerzeń to wydatek rzędu 123 złotych na PC, 119 złotych na PS3 lub 2400 punktów Microsoftu na Xboksie 360. Za sam Captain Scarlett and her Pirate’s Booty trzeba zapłacić 41 złotych na PC lub 800 punktów Microsoftu na Xboksie 360. Pakiet pojawi się w ofercie europejskiego PlayStation Store dzisiaj.

Borderlands 2 to jedna z ciekawszych premier drugiej połowy tego roku – kooperacyjna gra dla czterech osób, której mechanika łączy strzelankę z hack and slashem w stylu Diablo. Pomysł został doprawiony ogromną porcją humoru i dość radosnym podejściem do rozgrywki. Jaki dało to rezultat? „Borderlands 2 to dzieło absolutnie wybitne” – twierdzi nasz recenzent.

  1. Oficjalna strona Borderlands 2
  2. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.