Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 11:40

autor: luckie

A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem?

Firma Ubisoft zapowiedziała wydanie paczki map i tekstur do Minecrafta inspirowanych grą Far Cry 3. Modyfikacja doda lokacje i postaci żywcem zaczerpnięte z produkcji Ubisoftu. Szaleństwo? To jest Minecraft!

A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem? - ilustracja #1
Far Craft?

Co wyjdzie z połączenia Far Cry 3 z Minecraftem? Firma Ubisoft zamierza to sprawdzić. 26 października pecetowcy otrzymają modyfikację do Minecrafta, która przeniesie Far Cry 3 w styl graficzny produkcji studia Mojang. Mod doda lokacje, broń oraz narzędzia nawiązujące do gry Ubisoftu. Pojawią się klockowe odpowiedniki znanych postaci, w tym Vaasa, Citry i Jasona. Na wyspach ukryto także 50 „easter-eggów”, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy.

Mapę stworzył Michael „Sacr3” Lambert, człowiek odpowiedzialny za Newcraft City, współpracując z grafikami: Axelem Jansennem i Yohannem Delcourtem. Pakiet będzie można pobrać za darmo z oficjalnej strony Far Cry 3. Poniżej zamieszczamy kilka obrazków promujących wspomnianą modyfikację:

A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem? - ilustracja #2
A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem? - ilustracja #3
A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem? - ilustracja #4
A gdyby tak połączyć Far Cry 3 z Minecraftem? - ilustracja #5

Far Cry 3 trafi na półki sklepowe 29 listopada w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.