Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2012, 10:04

autor: Szymon "Hed" Liebert

Pierwszy darmowy weekend z The Secret World już za tydzień

Za tydzień wszyscy będą mogli zagrać w The Secret World. Stanie się tak za sprawą darmowego weekendu, który ma uczcić pierwszy miesiąc od premiery gry MMO studia Funcom.

Kto chciałby zagrać w The Secret World za darmo?

Firma Funcom zapowiedziała darmowy weekend z The Secret World – odbędzie się on już za tydzień (w dniach od 3 do 6 sierpnia). Producent powiedział, że w ten sposób chce uczcić pierwszy miesiąc obecności produkcji na rynku. Nie ma wątpliwości, że akcji przyświecają też bardziej pragmatyczne cele – chęć przyciągnięcia nowych graczy. Szczegóły wydarzenia, otwartego dla wszystkich zainteresowanych, zostały przedstawione na oficjalnej stronie gry.

W przyszły weekend będzie można zalogować się do The Secret World za pośrednictwem konta założonego podczas bety. Osoby, które nie brały udziału w przedpremierowych testach otrzymają możliwość utworzenia nowego konta. W samej grze odbędą się uroczystości i specjalne wydarzenia. Funcom wypuści pierwszą aktualizację z nową zawartością i będzie rozdawać uczestnikom zabawy fajerwerki oraz dodatkowe nagrody za wykonanie serii questów.

The Secret World to nowa propozycja dla fanów gier MMO od doświadczonego studia Funcom. Po niezłym, ale borykającym się z problemami Age of Conan deweloper postawił na inne klimaty. W tej produkcji przenosimy się do alternatywnego świata współczesnego, w którym obok zwyczajnych ludzi funkcjonują potężne frakcje walczące z potworami. The Secret World zadebiutował na początku lipca tego roku na pecetach. Gra wymaga opłacania miesięcznego abonamentu.

  1. Oficjalna strona The Secret World