Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2019, 08:47

autor: Aquma

Pierwszy artwork i fragment muzyki ze STALKER-a 2

Studio GSC Game World zaprezentowało artwork oraz próbkę muzyki z gry STALKER 2. Uruchomiono również oficjalny kanał marki na Twitterze.

Nie ma powodów do obaw – STALKER 2 wciąż powstaje. - Pierwszy art work i fragment muzyki ze STALKERA 2 - wiadomość - 2019-03-29
Nie ma powodów do obaw – STALKER 2 wciąż powstaje.

S.T.A.L.K.E.R. 2 został zapowiedziany w maju 2018 roku, ale dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć efektów pracy twórców. Jest to związane z faktem, że gra znajduje się wciąż na bardzo wczesnym etapie produkcji, jednak pozorny brak postępów mimo wszystko może być niepokojący dla fanów marki, szczególnie biorąc pod uwagę jej burzliwą historię (gra o takim tytule już kiedyś powstawała, jednak na przełomie 2011 i 2012 roku została skasowana, a studio, które się nią zajmowało zakończyło działalność, by powrócić dwa lata później). Wygląda jednak na to, że S.T.A.L.K.E.R. 2 ma się dobrze – twórcy udostępnili właśnie art work (powyżej) i fragment muzyki (można go pobrać z oficjalnej strony gry). Marka doczekała się też konta na Twitterze.

Cześć, Stalkerzy! Otrzymaliście oficjalne konto na Twitterze dla marki S.T.A.L.K.E.R. Tutaj będziemy dzielić się z Wami nowościami i interesującą zawartością. Dołączcie do naszych szeregów - czytamy w inauguracyjnym tweecie.

S.T.A.L.K.E.R. 2 ukaże się w 2021 roku. Platformy docelowe tego tytułu nie są znane, jednak warto pamiętać, że poprzednie części ukazywały się na PC. Od premiery ostatniej z nich – S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – minęło już blisko 10 lat. Fani nigdy nie zapomnieli o tej serii, czego najlepszym dowodem jest duża aktywność sceny moderskiej. Przez lata wypuściła ona sporo świetnych modów, takich jak S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha czy Call of Chernobyl.

  1. STALKER 2 – strona oficjalna