Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2007, 12:23

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pierwsze uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne!

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 08 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest pierwsze uaktualnienie.

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 08 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest pierwsze uaktualnienie.

W sam raz na Święta, Encyklopedia została wzbogacona o ponad 500 nowych, szczegółowo opisanych gier, 256 trainerów oraz setki kodów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, w aktualizacji znajdziecie najświeższe filmy, galerie oraz artykuły.

To jednak dopiero początek, uaktualnienie zawiera zestaw 33 poradników do największych hitów końca tego roku. Po ściągnięciu aktualizacji zajmującej 394 MB, Wielka Encyklopedia Gier 08 zostanie wzbogacona o poradniki do gier takich jak m.in. Wiedźmin, Call of Duty 4, Crysis, Kane & Lynch: Dead Men, Half-Life 2: Episode Two i Halo 3.

Pierwsze uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować uprzednio zarejestrowaną Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 08 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Pierwsze uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 08 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 08 dostępna jest od 4 grudnia w salonach prasowych, Empikach oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie za jedyne 24,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl/