Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2018, 09:45

autor: Serek

Pierwsze recenzje Football Managera 2019. Pojawiło się również demo

Football Manager 2019 zadebiutował dwa dni temu. W sieci zdążyło się już pojawić kilkanaście recenzji tytułu. Wynika z nich, że mamy do czynienia z najlepszą odsłoną serii od lat. Nawet drobne wady nie przeszkadzają w odbiorze całości. Dostępne jest również demo produkcji.

Football Manager 2019 sprostał oczekiwaniom. - Pierwsze recenzje Football Managera 2019. Pojawiło się również demo - wiadomość - 2018-11-05
Football Manager 2019 sprostał oczekiwaniom.

Premiera Football Managera 2019 już za nami. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje tytułu. Fani statystyk i budowania od podstaw siły swojego zespołu mogą być spokojni - nowa odsłona serii to wirtualna Liga Mistrzów. Recenzenci są zgodni, że tegoroczna edycja jest najlepszą od lat. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 86 punktów. Mnogość możliwości (zarówno boiskowych, jak i poza nim), jakie stwarza tytuł, wielu graczy może zwyczajnie zniechęcić. Mimo to, dla wieloletnich fanów produkcji to właśnie zastanawianie się nad każdym detalem jest największą przyjemnością. A nowy FM na to pozwala, co więcej - nie wybacza pomyłek.

Football Manager 2019 jako pierwsza gra z cyklu oferuje VAR oraz Goal-Line technology. Oba rozwiązania wzbudzają spore kontrowersje w świecie „realnej” piłki nożnej. Tutaj jednak sprawdza się to znakomicie i potęguje wrażenie uczestniczenia w prawdziwym meczu. Inaczej jest w przypadku mediów społecznościowych, które również pojawiły się w grze. Piłkarze mogą teraz chwalić się lub żalić na portalach - niestety nie ma to żadnego przełożenia na rozgrywkę. Ot, kolejna informacja. Social media to tylko jedna drobna wada w morzu zalet nowego tytułu Sports Interactive. Najlepszym tego dowodem są oceny, które możecie zobaczyć poniżej.

Football Manager 2019 - pierwsze oceny

  1. God is a Geek - 10/10
  2. Wccftech - 9,5/10
  3. Metro GameCentral - 9/10
  4. GamesRadar - 4,5/5
  5. PC Gamer - 90/100
  6. PCGamesN - 9/10
  7. The Games Machine - 9/10
  8. GameSpot - 8/10

Football Manager 2019 zadebiutował 2 listopada tego roku. Gra ukazała się wyłącznie na PC. Równolegle ukazała się wersja Touch (PC/AND/iOS oraz niebawem Switch) oraz Mobile (AND/iOS). Jeżeli chcecie poznać bliżej najnowszy produkt Sports Interactive, ale nie wiecie, czy warto wydawać na niego pieniądze, możecie być spokojni. SEGA zdecydowała się wypuścić demo gry, w którym możecie rozegrać połowę sezonu. Jeżeli zdecydujecie się zakupić pełną wersję programu, będziecie mogli kontynuować zabawę z postępami z dema.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Football Manager