Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2018, 10:40

autor: Serek

41 minut rozgrywki z Anthem

Jakiś czas temu na Twitchu odbyła się transmisja, podczas której producenci z BioWare ogrywali swój najnowszy tytuł. Na 41-minutowym zapisie rozgrywki z Anthem możemy zobaczyć sporo walki i eksploracji.

Anthem raczej nie spodoba się fanom RPG-ów. - 41 minut rozgrywki z Anthem - wiadomość - 2018-11-05
Anthem raczej nie spodoba się fanom RPG-ów.

Do premiery gry Anthem pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale twórcy skutecznie starają się przypominać o swojej grze. Kilka dni temu na platformie Twitch pojawiła się transmisja, podczas której producenci Ben Irving i Mike Gamble ogrywali najnowszy tytuł BioWare. Pracownicy komentowali wydarzenia widoczne na ekranie oraz podzielili się kilkoma szczegółami na temat Anthem. Materiał trwa 41 minut i jest wypełniony akcją, eksploracją oraz zadaniami kooperacyjnymi.

Podczas transmisji mogliśmy zobaczyć, jak w praktyce wyglądają umiejętności postaci oraz walka z kilkoma przeciwnikami. Warto dodać, że każda maszyna (w grze poruszamy się w specjalnych kombinezonach nazywanych Javelinami) otrzyma do dyspozycji ciosy specjalne o nazwie Ultimate. Naturalnie, rodzaj ataku specjalnego będzie zależał od wybranego kombinezonu. Anthem w dniu premiery zaoferuje 4 modele Javelinów. Po obejrzeniu zapisu rozgrywki możemy być pewni - ta gra nie ma nic wspólnego z klasycznym RPG. Owszem, są tutaj umiejętności i klasy postaci reprezentowane przez Javeliny, ale tej produkcji zdecydowanie bliżej do Destiny czy nawet Borderlands. Premiera tytułu planowana jest na 22 lutego 2019 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. Strona internetowa firmy BioWare
  2. Oficjalna strona Anthem
  3. Kompendium wiedzy o grze