Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 16:45

autor: Vergil

Pierwsze konkrety nt. Hardcore Mode w Kingdom Come Deliverance

Autorzy Kingdom Come: Deliverance przygotowują kilka dodatków do swojego dzieła. Jednym z nich będzie tryb Hardcore, na temat którego poznaliśmy dzisiaj pierwsze konkretne informacje.

Dowody na to, że po sukcesie Kingdom Come: Deliverance ekipa Warhorse Studios nie spoczęła na laurach, otrzymywaliśmy wraz z każdą kolejną aktualizacją (w najnowszej autorom udało się poprawić wszystkie poważne błędy). Poza tym jednak twórcy planują wzbogacenie swojego dzieła o szereg dodatków, o czym poinformowali w maju. Jednym z nich będzie tryb Hardcore, na temat którego poznaliśmy pierwsze konkrety.

Informacje pojawiły się na twitterowym profilu Tobiasa Stolza-Zwillinga, który odpowiada za Public Relations w Warhorse Studios. Otóż ujawnił on, że jego ekipa wybiera się na tegoroczne targi E3, podczas których zaprezentuje światu nie tylko pierwsze duże rozszerzenie do Kingdom Come: Deliverance, czyli From the Ashes, lecz także ów „hardkorowy” wariant rozgrywki. Czego mogą spodziewać się gracze, którzy podejmą rękawicę?

Numbskull to jeden z negatywnych efektów, które nałożymy na bohatera przed rozpoczęciem zabawy w „hardkorowym” trybie Kingdom Come: Deliverance. - Pierwsze konkrety nt. Hardcore Mode w Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-06-07
Numbskull to jeden z negatywnych efektów, które nałożymy na bohatera przed rozpoczęciem zabawy w „hardkorowym” trybie Kingdom Come: Deliverance.

Mowa o prawdziwej szkole przetrwania, co ma zostać osiągnięte nie tylko dzięki absencji znaczników misji czy trudniejszym potyczkom z przeciwnikami, lecz także stałym debuffom (negatywnym efektom nałożonym na postać), które wybierzemy samodzielnie (minimum dwa). Z opublikowanego przez niego obrazka (widocznego powyżej) wynika, że jednym z nich będzie Numbskull („tępak, matoł”), za sprawą którego bohater będzie wolniej zdobywał punkty doświadczenia. Oczywiście Hardcore Mode będzie darmowy; z rozpiski opublikowanej przez deweloperów wynika, że zadebiutuje wraz z pierwszym pełnoprawnym DLC. Na tym nie kończą się atrakcje, które otrzymamy bez konieczności sięgania do portfela – twórcy mają jeszcze w zanadrzu dość tajemniczy tryb turniejowy czy wreszcie oficjalne wsparcie dla modów.

To dopiero początek przygody z Kingdom Come: Deliverance. - Pierwsze konkrety nt. Hardcore Mode w Kingdom Come Deliverance - wiadomość - 2018-06-07
To dopiero początek przygody z Kingdom Come: Deliverance.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego 2018 roku; produkcja potrzebowała zaledwie dwóch dni, by trafić w ręce pięciuset tysięcy graczy, a po kolejnych siedmiu dniach przekroczyła granicę miliona sprzedanych egzemplarzy. Od tamtej pory tytuł doczekał się szeregu aktualizacji, a także mniejszych dodatków w postaci tekstur HD czy DLC zatytułowanego Treasures of the Past oferującego nową zbroję oraz mapę skarbów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Come: Deliverance
  2. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance
  3. Kingdom Come: Deliverance – poradnik do gry